Prasības pēc atbilstošas kvalitātes un esošā pieredze radīja nepieciešamību uzstādīt Ruukki Forma fasāžu sistēmu arī uz tirdzniecības centra Bory Mall piebūves sienām

Bory Mall iepirkšanās un izklaides centrs atrodas Bratislavas ziemeļrietumos pie E65 lielceļa. Centra būvniecība tika pabeigta 2014. gadā, un tas kalpo arī kā apkārt eošās,  augošās pilsētas rajona centrs. Bory Mall centram 2016. gadā tika uzcelta piebūve, lai izvietotu visaugstākās kvalitātes daudzfunkcionālo kinoteātri Slovākijā. Piebūves sienām tāpāt kā sākotnējā iepirkšanās centra sienām tika izmantots identiskas krāsas Ruukki Forma™ fasādes risinājums. Nekustamā īpašuma ieguldītājs Penta Investment bija atbildīgs par Bory Mall celtniecību, kā arī nodarbojas ar iepirkšanās centra telpu iznomāšanu.

Ruukki Forma fasādes sistēma ietver sienu paneļus un fasādes apšuvumus.

"Tā kā mēs bijām apmierināti ar agrāk pabeigto ēkas daļu un ar Ruukki produktiem, bija tikai dabiski turpināt izmantot Ruukki risinājumus arī piebūvei. Visas detaļas un šuves ir rūpīgi izstrādātas, un Ruukki spēja arī adekvāti reaģēt uz īpašajām prasībām, piemēram, izliektajiem pretlietus ekrānu paneļiem, kas joprojām izskatās lieliski,” skaidro Dusans Sevela, Penta Real Estate arhitekts, pamatojot Ruukki produktu izvēles iemeslus.

Bory Mall

Dusans Sevela saka, ka piebūve tika plānota jau tad, kad pirmā daļa vēl bija tikai celtniecības stadijā. Dusans Sevela ir bijis iesaistīts visos Bory Mall dizaina un būvniecības posmos.

"Fasādes kvalitāti var noteikt pēc tā, ka starp uzbūvētām daļām nav redzamas atšķirības krāsu toņos. Mēs gribējām visam Bory Mall centram izveidot saskaņotu izskatu, tāpēc mēs izmantojām to pašu materiālu un krāsas toni arī piebūvei. Abas daļas perfekti saskan,” atzīmē Dusans Sevela.

Bory Mall

Piebūves priekšā ir uzcelts bērnu rotaļu laukums, kas atšķir Bory Mall centru no citiem līdzīgiem. Dusans Sevela uzskata, ka bērnu rotaļu laukums ir ne tikai patīkams papildinājums, bet arī kalpo kā vēja barjera ēkai.

Dusans Sevela ir saņēmis tikai pozitīvas atsauksmes par Bory Mall, un viņš ir īpaši apmierināts ar ēkas noapaļotajiem stūriem.

"Tie dod ēkai maigāku izskatu. Man patiešām prieks, ka tas bija iespējams, izmantojot Ruukki produktus."


Imax daudzfunkcionālais kinoteātris Bory Mall centrā - labākais Slovākijā

Bory Mall piebūves projekts ietvēra bērnu āra rotaļu laukuma un Slovākijas labākā kinoteātra izveidi. Imax daudzfunkcionālajā kino kompleksā ir 12 kinoteātri, kas aprīkoti ar 3D audio efektiem. Lielākais kinoteātris piedāvā īpašus skaņu efektus, lai izveidotu dabisku audio vidi. Kad tas tika pabeigts, pasaulē bija vēl tikai divi citi kinoteātri ar līdzīgu skaņas nodrošinājumu. Trīs citās šī Imax daudzfunkcionālā kinoteātra zālēs ir arī sēdekļi, kas pārvietojas un vibrē sinhroni ar ekrānā redzamo darbību, lai aizrautu skatītāju un pastiprinātu filmas atstāto efektu uz viņa maņām.

Bory Mall