Primo-main_1920

Nākotnē dominēs lielformāts

Ieviešot Ruukki® Primo, uzņēmums Ruukki ir mainījis augstākās kvalitātes apšuvuma nākotni. Ņemot vērā vairākus faktorus, kas virza nozari, ēku norobežojošo konstrukciju projektēšanā vairs nav ierobežojumu — tagad tā ir plašu iespēju pilna.

Lasīt vairāk

Ilgtspējīgi būvniecības produkti un pakalpojumi

Investoriem, attīstītājiem, projektētājiem un būvniecības uzņēmumiem plašā klāstā piedāvājam ilgtspējīgus produktus un pakalpojumus, tādus kā tērauda karkasus, sendviča paneļus un fasādes apšuvumus, tostarp projektēšanas rīkus, tehniskos risinājumus, uzlabotu dizainu un izcilu projektu vadību.

Jaunākie bloga ieraksti

Ilgtspējība nākamajām paaudzēm

Mūsdienās būvuzņēmēji un projektētāji arvien biežāk vēlas izmantot būvmateriālus, kuros nav daudz oglekļa un kuri nodrošina zemāku oglekļa emisijas līmeni.

Tā ir apsveicama pieeja. Bet nedrīkst aizmirst par būvmateriālu efektivitāti visā tā kalpošanas laikā, kā arī jānodrošina, ka materiāls ir piemērots konkrētajai celtnei un veicina tās efektivitāti.

Vislabākajā gadījumā būvmateriāla ražošanas procesā vajadzētu izmantot maz resursu un tam būtu jābūt ar zemu oglekļa saturu. Ekspluatācijas laikā materiālam jābūt ilgtspējīgam un viegli ekspluatējamam. Tam jānodrošina iespēja viegli īstenot celtnes pārveidojumus, un būvmateriālam pēc iespējas vairāk jāsamazina ēkas patērētais ārējās enerģijas apjoms, tādējādi samazinot oglekļa emisiju ekspluatācijas laikā.

Arī plānojot ēkas, kas kalpos 50–100 gadu, mums būtu jāpadomā par nākamajām paaudzēm un jāuzņemas atbildība par būvmateriālu nolietošanos. Materiāliem jābūt viegli izjaucamiem un pārstrādājamiem — vai pat atkārtoti izmantojamiem, ja ēka tiek nojaukta, pirms materiāls ir tehniski nolietojies. Visi materiāli jāveido tā, lai tos varētu izmantot jaunu izstrādājumu ražošanai, samazinot atkritumu daudzumu.

Šeit minētajiem ilgtspējas kritērijiem lieliski atbilst, piemēram, Ruukki® Life energoefektīvie paneļi. Mūsu energoefektīvo paneļu koncepcija ir saistīta ar labāku gaisa caurlaidību un zemāku ēkas enerģijas patēriņu, kas atšķirībā no standarta paneļiem neietekmē patērēto enerģiju. Vairāk nekā 70% no Ruukki® Life paneļu izolācijas sastāva veido otrreizēji pārstrādāts stikls, kam ir neliela ietekme uz vidi. Apvienojumā ar ilgtspējīgiem pārklājumiem mēs iegūstam videi draudzīgus paneļus, kas kalpos vairākus gadu desmitus.

Sendvičpaneļus var ļoti viegli uzstādīt un arī demontēt, ja ēka jāpārveido. Tērauds ir vērtīgs materiāls, kuru pēc ekspluatācijas laika var efektīvi pārstrādāt. Izolācijas materiālu var izmantot arī kā izejvielu jauniem izolācijas materiāliem vai citiem izstrādājumiem ar minerālvielu saturu.

Tas ir būvmateriāls ar patiesi izcilu ilgtspēju!

Jyrki Kesti

Tehnoloģiju direktor

Ruukki Construction

 

Meklējiet mūs sociālajos medijos

youtube-logo-h36

twitter-logo-h36