Primo-main_1920

Nākotnē dominēs lielformāts

Ieviešot Ruukki® Primo, uzņēmums Ruukki ir mainījis augstākās kvalitātes apšuvuma nākotni. Ņemot vērā vairākus faktorus, kas virza nozari, ēku norobežojošo konstrukciju projektēšanā vairs nav ierobežojumu — tagad tā ir plašu iespēju pilna.

Lasīt vairāk

Ilgtspējīgi būvniecības produkti un pakalpojumi

Investoriem, attīstītājiem, projektētājiem un būvniecības uzņēmumiem plašā klāstā piedāvājam ilgtspējīgus produktus un pakalpojumus, tādus kā tērauda karkasus, sendviča paneļus un fasādes apšuvumus, tostarp projektēšanas rīkus, tehniskos risinājumus, uzlabotu dizainu un izcilu projektu vadību.

Jaunākie bloga ieraksti

Inovatīvas ēku fasādes

Mēs tikāmies ar Snøhetta vecāko arhitekti Eli Synnevåg uzņēmuma galvenajā birojā, Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, lai apspriestu kādi ir galvenie mūsdienu un nākotnes arhitektūras izaicinājumi? Un kā viens no pasaules vadošajiem arhitektūras uzņēmumiem veicina radošumu visas organizācijas līmenī?

Kādas ir nozīmīgākās ēku fasāžu tendences? Kāda nozīme jaunu fasāžu koncepciju izveidē ir energotaupībai, tehnoloģiskajām inovācijām un kokam kā materiālam. Snøhetta vecākā arhitekte Eli Synnevåg pavēsta savus ieskatus par fasāžu dizainu.

 

Meklējiet mūs sociālajos medijos

youtube-logo-h36

twitter-logo-h36