Eurobeef — aukstās uzglabāšanas telpas

Eurobeef Sp. z.o.o. ir viens no lielākajiem gaļas apstrādes uzņēmumiem Lielpolijas reģionā Polijā, un tā specializācija ir liellopu gaļas sadalīšana un augstas kvalitātes liellopu gaļas izstrādājumu ražošana. Laika posmā no 2016. līdz 2017. gadam uzņēmums paplašinājās un uzcēla jaunu aukstās uzglabāšanas telpu, dzesēšanas cehu un saldētavu ar lieliem nodalījumiem.
Google maps image for pdf print

Vienlaicīgi tika ieguldīti līdzekļi arī ražošanas telpu rekonstrukcijā un esošās fasādes atjaunošanā.

Ruukki saražoja un piegādāja aukstās uzglabāšanas sendvičpaneļus fasādei, jumtiem, atdalošajām sienām un griestiem. Ruukki piegādāja arī T35 slodzi nesošās loksnes jumtam, tērauda nosegelementus un piederumus. 

«Uzņēmumam Eurobeef mēs piegādājām paneļus 14 000 kvadrātmetru platībā. Tika piegādāti gan PIR paneļi, gan minerālvates paneļi, kas bija nepieciešami ēkas daļām ar augstām ugunsizturības prasībām. Paneļus ar PIR serdeni izmantoja aukstās uzglabāšanas daļu celtniecībā (ātrās saldēšanas iekārta, saldētava ar lieliem nodalījumiem). Jāatzīmē, ka mūsu ražošanas iespējas ļāva piegādāt viengabala (aptuveni 16 m) saldētavas sienas paneļus, tādējādi izvairoties no vajadzības paneļus savienot,» saka Dariušs Borovskis, uzņēmuma Ruukki Polska Aukstās uzglabāšanas un pārtikas nozares nodaļas vadītājs.

Spēcīgās zināšanas un ievērojamā pieredze darbā ar aukstās uzglabāšanas risinājumiem ļāva mums kļūt par piemērotāko piegādātāju uzņēmumam Eurobeef. Tas bija jau otrais projekts, ko veicām šī uzņēmuma pasūtījumā.

«Eurobeef iesaka sadarboties ar Ruukki, jo uzņēmums ir ļoti kompetents un uzticams partneris, kas piedāvā augstas kvalitātes produktus, precīzas piegādes, profesionālu atbalstu un pievērš vērību arī sīkumiem. Mēs esam ļoti apmierināti ar abiem ieguldījumu projekta posmiem,» saka Eurobeef vadītājs Gžegožs Grabovsksis.