Publiskās ēkas — ESSOTE Mikeli centrālā slimnīca

Partneris

  • Lujatalo Oy
Google maps image for pdf print

Mikeli centrālā slimnīca, kuras pārvaldi nodrošina Dienvidu Savo sociālās un veselības aprūpes iestāde (ESSOTE), ir daļa no šīs iestādes reformu projekta, kas apvieno sociālos pakalpojumus un galvenos īpašās veselības aprūpes pakalpojumus, proti, neatliekamās palīdzības sniegšanu, uzraudzību intensīvajā aprūpē un ķirurģiskās operācijas.

Vecā slimnīcas ēka tika atjaunota, papildinot to ar jaunām iezīmēm. Šo izmaiņu nolūks bija radīt mūsdienīgu un patīkamu vidi klientiem, pacientiem un darbiniekiem, vienlaikus veicinot labsajūtu. Projekta mērķos ietilpa arī efektivitāte, rentabilitāte un energoefektīvas ēkas būvniecība, samazinot radīto oglekļa pēdas nospiedumu. Ruukki nodrošināja baltu, izliektu Liberta fasādes kasešu un sendvičpaneļu piegādes ēkas jaunajām daļām.

Būvniecības projekta laikā Mikeli centrālās slimnīcas telpas tika renovētas, lai nodrošinātu atbilstību mūsdienīgas neatliekamās palīdzības slimnīcas prasībām. Ruukki piegādātā gaišā fasāde ir piešķīrusi šai zonai enerģiju, palīdzot veidot mūsdienīgu un skatienam tīkamu ēku, kas veicina labsajūtu.

Mikeli centrālās slimnīcas būvniecība notiek pakāpeniski laika posmos no 2017. līdz 2020. gadam.