Brama Miasta biroju komplekss Lodzas pilsētā Polijā

Brama Miasta ir biroju un tirdzniecības komplekss Lodzā, kas sāka darboties šī gada pavasarī. Jaunās ēkas atrodas Lodzas ļoti šaurajā centrā netālu no jaunās dzelzceļa stacijas Fabryczna. Iespaidīgo izskatu veido Ruukki piegādātais COR-TEN® tērauds un melnas Liberta fasādes kasetes.

Saistītie produkti

Partneris

  • General contractor: Skanska
  • Architectural design: Medusa Group
  • Year: 2019-2020

 

Google maps image for pdf print

Galvenais darbuzņēmums Skansta saņēma no Ruukki COR-TEN plakanās loksnes trīs biezumos: 1,5 mm, 2 mm un 3 mm. Divos posmos piegādātā kopējā COR-TEN tērauda platība pārsniedza 6000 m2. Pirms pasūtījuma veikšanas klients vēlējās pilnībā iepazīt COR-TEN materiāla īpašības, jo šis materiāls veidoja būtisku fasādes daļu; tas ievērojami ietekmēja arī citu risinājumu izvēli, kā arī galīgo vizuālo efektu. Ruukki piegādāja arī gandrīz 300 m2 Liberta original 102 fasādes apšuvuma kasetes melnā krāsā, RAL 9005.

„Fasādes, kuru pārsegumā redzamā paneļu mozaīka veidota no COR-TEN paneļiem un melnajām Ruukki Libertām, veido telpisku dimensiju un atšķirīgus, mainīgus zīmējumus atkarībā no skata leņķa. Cilvēki, kuri pārvietojas pa vienu no pilsētas galvenajām ielām, kas virzās gar ēkām, var izbaudīt dinamisko saspēli starp milzīgajām ēkām,” norāda Pšemo Lukasiks, viens no īpašniekiem uzņēmumam Medusa Group, kas ir atbildīgs par projektu.