Bory Mall iepirkšanās centrs

Partneris

  • Investor: Penta Invest
Google maps image for pdf print

Bory Mall iepirkšanās centrs tika pabeigts 2014. gadā un 2016. gadā tika paplašināts. Bory Mall atrodas ziemeļrietumos no Slovākijas galvaspilsētas Bratislavas. Tas pats krāsainais Ruukki Forma™ fasādes risinājums tika izmantots gan sākotnējā iepirkšanās centra sienās, gan paplašinājumā. Ruukki Forma fasādes sistēma ietver sienu paneļus un fasādes apšuvumu.

"Visas detaļas un salaidumi ir realizēti precīzi; Ruukki arī varēja izpildīt īpašās prasības, piemēram, izveidot izliektus ventilējamās fasādes paneļus, kas vēl arvien izskatās lieliski. Fasādes kvalitāti var novērot tajā, ka starp izbūvētajām daļām nav krāsu toņu atšķirību. Mēs vēlējāmies dot visam Bory Mall saskanīgu izskatu; tādēļ izmantojām to pašu materiālu un krāsu toni arī paplašinājumam. Abas iepirkšanās centra daļas ideāli saskan," skaidro Dušana Sevela (Dusan Sevela), arhitekte Penta nekustamo īpašumu birojā.

Penta Investment, nekustamo īpašumu investors, bija atbildīgs par Bory Mall būvniecību, kā arī iznomā telpas tirdzniecības centrā.