Autostāvvieta Tallinas lidostā

Ruukki piegādāja perforētas Cor-Ten apšuvuma lameles ēkas fasādei. Lameles tika uzstādītas uz konstrukcijām kā vertikālas līstes, lai radītu gaisīguma iespaidu.

Partneris

  • Investors: Tallinas Lidosta, AS Tallinn Lennujaam
  • Konstruktors: KMG Inseneriehituse
  • Arhitektoniskais risinājums: Ideab projekta OÜ
Google maps image for pdf print

Autostāvvietas ēka vairāk nekā 1200 automašīnām Tallinas lidostā tika uzbūvēta ņemot vērā pieaugošo pasažieru skaitu, kas radīja nepieciešamību pēc jaunām stāvvietām.

"Mūsu galvenais kritērijs bija labi funkcionējoša ēka. Tomēr tā kā šī ēka atrodas ļoti redzamā vietā, bija papildus jāpapūlas padarīt ēku gaisīgu, mūsdienīgu un pievilcīgu,” saka Margots Holts (Margot Holts), Tallinas Lidostas komunikāciju direktors.

Ruukki piegādāja perforētas Cor-Ten apšuvuma lameles ēkas fasādei. Lameles tika uzstādītas uz konstrukcijām kā vertikālas līstes, lai radītu gaisīguma iespaidu.

"Mēs esam apmierināti ar Ruukki. Plāni tika izstrādāti kopā, par risinājumu vienojāmies kopā, un piegādes arī bija laicīgas,” saka projekta vadītājs Marko Piks (Marko Pikk) no KMG Inseneriehituse.

"Mēs esam apmierināti ar ēkai izvēlētajiem produktiem. Tie piešķir tai elegantu un mūsdienīgu izskatu. Autostāvvietas ēka ir tikusi akceptēta un saņēmusi daudz pozitīvas atsauksmes, " atzīmē Margots Holts.