Presei

Presei

Jaunākās ziņas

Komunikācijas kontaktpersonas

tapani-tuominen

Tapani Tuominen

Sakaru daļas vadītājs

Tālr. +358 50 314 3131
tapani.m.tuominen@ruukki.com

Attēlu banka un logotipi

Varat lejupielādēt Ruukki attēlus un logotipus no attēlu bankas. Mediji var brīvi izmantot visus fotomateriālus. Lūdzu, publicējot fotoattēlus, norādiet Ruukki/fotogrāfu kā avotu.

Piekļūstiet attēlu bankai

Īsais attēlu bankas izmantošanas ceļvedis

  1. Sāciet attēlu pārlūkošanu, atlasot vienu no tematiskajām mapēm. Varat arī izmantot meklēšanu, lai atrastu attēlus (kreisajā augšējā stūrī).
  2. Atlasiet vēlamo attēlu, noklikšķinot uz sīktēla. Atvēršanas informācijas kartes apakšā ir poga Lejupielādēt, kas ļauj saglabāt failu datorā.
  3. Mapes līmenī varat atlasīt vairākus attēlus, atzīmējot ar ķeksīti mazo lodziņu pie katra sīktēla. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “[atlasīto attēlu skaits] atlasīti līdzekļi” un izvēlieties “Lejupielādēt”. Varat arī lejupielādēt visu mapi, vienkārši noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt visu” un saglabājiet failus datorā kā saspiestu mapi.

Ja rodas problēmas, lūdzu, sazinieties ar Heli Halla-aho: heli.halla-aho@ruukki.com

Fakti par Ruukki

  • 2 979 darbinieki
  • Neto ieņēmumi 5,374 miljardi Zviedrijas kronu (aptuveni 574 miljoni eiro) 2015. gadā
  • 15 ražošanas rūpnīcas

Ruukki Construction strādā ar būvniecības un celtniecības nozares klientiem. Mēs piedāvājam produktus un pakalpojumus, sākot no dizaina izstrādes līdz uzstādīšanai, atbalstot mūsu korporatīvos klientus, kuru vidū ir investori un celtniecības uzņēmumi. Patērētājiem un profesionāliem jumiķiem piedāvājam jumtu materiālus un montāžas pakalpojumus ar Plannja un Ruukki zīmoliem. Papildus mazumtirdzniecības vietām, mēs apkalpojam jumiķus Ruukki Express veikalos un Plannja klientu apkalpošanas vietās 9 valstīs. Ruukki Construction ir aptuveni 3000 darbinieku un 15  ražotnes Eiropā. Neto pārdošanas apjoms 2015.gadā bija 5.374 miljardi Zviedrijas kronas (~ 574 m €).

Ruukki ir SSAB struktūrvienība. SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas strādā vairāk kā 50 valstīs, un tā akcijas tiek kotētas NASDAQ OMX Stokholmas un Helsinku biržās. www.ruukki.com