Inovatīva drošība

Mēs aktīvi veicinām drošību un vidi bez negadījumiem — no piegādātāja līdz ražošanai un līdz pat gala lietotājam. Mūsu ieguldījums drošībā ir redzams mūsu darbībās: Visi mūsu izstrādājumi ir projektēti tā, lai ražošanas, montāžas un pielietošanas procesi būtu droši. Mūsu nolūks ir augt kopā ar mūsu partneriem un ieņemt pasaules līdera pozīcijas drošības jomā.

safe-materials-and-components

Droši materiāli un komponenti 

Mūsu materiālu izmantošana ir droša. Veicot nepārtrauktu materiālu uzlabošanu, monitoringu un testēšanu, tiek samazināti veselības un drošības riski. Mēs vienmēr esam gatavi ar mūsu klientiem pārrunāt jautājumus, kas saistīti ar mūsu izstrādājumu pareizu pielietošanu un materiālu sastāvu.

Lasīt vairāk par materiālu drošību
accident-free-isntallation

Montāža bez negadījumiem

Rūpnieciski ražotu, izmēros precīzu produktu montāžas process ir ātrāks un drošāks. Būvlaukumā nepieciešams mazāk darbaspēka. Ruukki nodrošina arī produktos integrētus drošības risinājumus un papildelementus, kas uzlabo drošību montāžas laikā.

Lasīt vairāk par montāžu bez negadījumiem

end-user-safety

Gala lietotāja drošība

Ruukki produkti un risinājumi ir droši lietošanā visā to dzīves ciklā.

Mūsu jumtu montāža ir droša, kā arī to apkope ir viegla. Ja izvēlēsieties Ruukki jumtu, uz tā būs jākāpj reti, taču, ja tas būs nepieciešams, mūsu jumta konstrukciju risinājumi nodrošinās ērtu nokļūšanu un drošu strādāšanu. 

Ugunsgrēka risks pastāv visās ēkās. Ruukki tērauda konstrukcijas efektīvi nodrošina augstu ugunsdrošību. Mūsu sendviča paneļu risinājumus var izmantot, lai izveidotu īpaši ugunsizturīgas konstrukcijas, kas atbilst stingrākajām ugunsdrošības prasībām.