Building your tomorrow

Building your tomorrow

Mēs sadarbojamies ar investoriem un attīstītājiem, kuri tiecas pēc augstākiem standartiem un inovācijām.
Mēs palīdzam projektētājiem un būvniekiem piepildīt viņu sapņus.
Mēs atbalstām profesionāļus, kuri realizē projektus dzīvē.


0:00 / 0:00

Mūsu progresīvās tehnoloģijas, sadarbības pieredze un laika gaitā pārbaudītas metodes, mums palīdz realizēt jūsu sapņus, būvējot vai renovējot ēkas.. 

Mēs pārdodam un ražojam energoefektīvus celtniecības un būvniecības risinājumus, koncentrējoties uz Ziemeļeiropu un Austrumeiropu. Mēs nodarbinām aptuveni 2.500 darbinieku un ražojam produktus 15 Eiropas rūpnīcās. 2017. gada apgrozījums bija 595 miljoni eiro.

Mēs esam SSAB struktūrvienība. SSAB ir Ziemeļeiropas valstu un ASV tērauda ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas darbojas vairāk nekā 50 valstīs.

SSAB akcijas ir iekļautas Stokholmas biržas Nasdaq Nordic indeksā, kā arī otrajos sarakstos Helsinku biržas Nasdaq indeksā. www.ssab.com.

Jaunumi

Emuārs

Sekojiet mums sociālajos tīklos

linkedin-logo-w145
youtube-logo-h36
slideshare-logo-w145
twitter-logo-h36
pinterest-logo-h36

Šodienas ēkas ir mūsu mantojums

Ilgtspējība uzņēmumā Ruukki

Mēs atbalstām jūsu ilgtspējīgu attīstību ar progresīvām tehnoloģijām un procesiem. Videi draudzīgāki, gudrāki risinājumi kļūst arvien pieprasītāki, un mūsu apņemšanās nodrošināt pastāvīgu jaunu izstrādājumu un pakalpojumu attīstību ļauj mums atrasties ilgtspējīgas būvniecības inovāciju priekšgalā. Mums atklātība ieteikmē uz apkārtējo vidi ir norma.

Korporatīvā sociālā atbildība

Ruukki Construction ir SSAB filiāle un līdz ar to atbilst SSAB biznesa ētikas principiem, ilgtspējības rādītājiem un vietējās kopienas prasībām. Turklāt mēs īpaši uzsveram būvlaukumā veikto darbu drošību un izstrādājuma drošību gan privātajiem, gan biznesa klientiem.

Lasiet vairāk par korporatīvo sociālo atbildību

Vides un kvalitātes pārvaldība

Mūsu kvalitātes un vides jautājumi tiek pārvaldīti saskaņā ar kvalitātes vadības standartu ISO 9001 un vides vadības standartu ISO 14001. Standarti aptver visu procsu, sākot no projektēšanas, pārdošanas, projektu vadības līdz mētāla celtiecības materiālu un metinātu konstrukciju ražošanai. Mūsu nesošās profilloksnes ir sertificētas atbilstoši EN 1090

Lasiet vairāk par vides un kvalitātes pārvaldību

Drošība kā prioritāte

Mēs aktīvi rīkojamies, lai veicinātu drošību un nodrošinātu vidi bez negadījumiem — no piegādātāja līdz ražošanai un līdz pat gala lietotājam. Visi mūsu izstrādājumi ir projektēti tā, lai ražošanas, montāžas un pielietošanas procesi būtu droši. Mūsu nolūks ir augt kopā ar mūsu partneriem un ieņemt pasaules līdera pozīcijas drošības jomā.

Lasiet vairāk par mūsu drošību kā prioritāti

Ilgtspējīgs piedāvājums

Mūsu vislielākais ieguldījums ilgtspējīgā īpašumu un būvniecības sektora attīstībā ir mūsu izstrādājumi un pakalpojumi. Mēs vēlamies palīdzēt mūsu klientiem izdarīt ilgtspējīgākas izvēles savos projektos, piedāvājot izdevīgu, uzticamu un tehniski modernizētus veidus, kā uzlabot projektu ilgtspējību.

Lasīt vairāk par ilgtspējīgiem piedāvājumiem

Ruukki vadības grupa

sami-eronen-2

Sami Eronen

Uzņēmuma vadītājs

 
maritta-kemiläinen

Maritta Kemiläinen

Finanšu un IT daļas vadītāja

petteri-laaksomo

Adam Korol

Celtniecības komponentu daļas vadītājs

 
jouni-metsämäki

Jouni Metsämäki

Dzīvojamo ēku jumta segumu daļas vadītājs

 
antti-hamalainen

ANTTI HÄMÄLÄINEN

Head of Supply Chain Management

anna-talas

ANNA TALAS

Head of Commercial Excellence

Susanna Segersven

SUSANNA SEGERSVEN

Head of Human Resources

Sazinieties ar mūsu vadības grupas locekļiem, izmantojot e-pastu. E‑pasta adreses formāts ir: vārds.uzvārds@ruukki.com

Presei

tapani-tuominen

Tapani Tuominen

Komunikāciju daļas vadītājs

Tālr. +358 50 314 3131
tapani.m.tuominen@ruukki.com

Doties uz lapu medijiem

Karjeras iespējas

Apmeklējiet mūsu karjeras sadaļu, lai skatītu informācija par vakancēm, vasaras vai augstskolas pētniecības darbiem vai lai iesniegtu atklātu pieteikumu.