Karkasa risinājumi pēc klienta dizaina

Karkasa risinājumi pēc klienta dizaina

Mūsu iespaidīgā tērauda karkasu komponentu ražošanas jauda un uzstādīšanas pieredze var būt pieejama projektēšanas organizācijām ar plašu strukturālo konstrukciju dizaina iespējām, kas balstīts uz klienta dizainu.

Pakalpojumi risinājumā

frame-and-envelope-optimization2

Komponentu ražošana

Mūsu būvniecības komponenti ir rūpnieciski ražoti, lai atbilstu vietējiem unikāliem apstākļiem un tehniskajām prasībām. Tie atbilst tiem paredzētajai vietai uz būvlaukumā, samazinot atkritumus un padarot būvlaukuma darbību efektīvāku, pat ja risinājums var būt sarežģīts. Tas, savukārt, samazina darba slodzi visiem projektu grupas dalībniekiem.

Speciālisti mūsu ražotnēs ir kvalificēti savā jomā, vai tā ir metināšana, salikšana, virsmas apstrāde vai krāsošana. Mums ir stingra kvalitātes kontroles sistēma, kas nodrošina mūsu ražošanas drošību, kvalitāti un efektivitāti.

Lasiet vairāk par mūsu karkasu ražotnēm
Lasiet vairāk par sertifikāciju un deklarācijām

frame-and-envelope-optimization1

Karkasa montāža

Ruukki pieredzējušās un apmācītās būvniecības un montāžas brigādes strādā roku rokā ar līguma vadības grupu. Darbs ir pabeigts savlaicīgi, drošā un profesionālā veidā. Mums ir plaša darba pieredze Ziemeļvalstīs un Austrumeiropā.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta montāžas kontrolei. Visi būvniecības un montāžas darbi tiek veikti ar stingrām drošības metodēm. Projektu vadītāji, celtniecības vadītāji un pārraugi nodrošina augstākā līmeņa kvalitāti.

Ar jaunāko programmatūru, specializētu ražošanas aprīkojumu un elastīgām būvniecības un montāžas brigādēm, procesi — no projektēšanas līdz būvniecībai un montāžai — ir integrēti. Tas paātrina būvniecības procesu un samazina tā izmaksas.

Produkti risinājumā

Vairāku stāvu karkasi

Iepriekš sagatavotu karkasu komponentu izmantošana piedāvā ievērojamas priekšrocības būvlaukuma darba ātrumā un pārvaldībā. Tipiskām vairāku stāvu ēkām Ruukki izmanto kompozītu kolonnas un sametinātas WQ un UWQ sijas. Sistēma nodrošina efektīvu telpas izmantošanu un būves elastīgus funkcionālos risinājumus, izmantojot garus laidumu posmus un plakanas starpstāvu grīdas.

Unikāli tērauda karkasi

Ruukki apvieno projektēšanas un ražošanas iespējas, lai padarītu iespējamu unikālu, iespaidīgu mērogu un dažādības karkasi struktūru realizēšanu. Neatkarīgi no tā vai tās ir lielas sporta, rūpniecības vai kultūras ēkas, tērauds zinošās rokās ļauj īstenot pat vissarežģītākās arhitektūras un tehniskās prasības.

Atsauces

Friends Arena

The Friends Arena is the largest multipurpose arena with a sliding roof in Northern Europe. Ruukki was tasked with the design, fabrication and installation of the four huge steel trusses which support the arena’s extensive roof structure.

Kilden Performing Arts Centre

Sazinieties ar mums