Pielāgotu sastāvdaļu piegādes

Individuālas komponentu (materiālu) piegādes

Strādājot ar mūsu pircējiem un montāžas uzņēmumiem, mēs kopā varam piedāvāt mūsu produktu priekšrocības un tehnisko atbalstu plašam būvniecības projektu klāstam.

Pakalpojumi risinājumā

Project-development

Projekta izstrāde

Sadarboties ar attīstītāju projektētājiem un galvenajiem darbuzņēmējiem jau agrīnā fāzē mēs radam projektam lielāku pievienoto vērtību.

Balstoties uz klienta vajadzībām un gaidām, mūsu pieredze projektēšanā, ražošanā un montāžā nodrošina uzticamu informāciju par plānošanu, Izmaksu aprēķiniem un termiņiem. Kā projekta grupas dalībnieki agrīnā fāzē mēs spējam piedāvājāt unikālu perspektīvu uz būvniecību un īpašuma veiktspējas vēlāk.

Materiāli un risinājumi ir pielāgoti ātram, efektīvam rūpnieciskās celtniecības procesam un drošas ilgtspējas vērtējumam.
design-support

Projektēšanas atbalsts

Mēs piedāvājam mūsu produktiem plašu projektēšanas rīku un ieteikumu klāstu. Mums ir arī vietējie atbalsta dienesta darbinieki, kas var palīdzēt attīstītājiem un projektētājiem gūt vairāk no mūsu piedāvājuma, īpaši lieliem un sarežģītiem projektiem.

Valsts un produktu specifiskas beigu stadijas, izstrādājot projekta pielietojumu, veic Ruukki. Šajos gadījumos mūsu projektētāji atbalstīs projekta arhitektus un konstruktorus, plānojot un nodrošinot sākotnējos datus.

Lasiet vairāk par mūsu projektēšanas rīkiem
frame-and-envelope-optimization2

Komponentu ražošana

Mūsu būvniecības komponenti ir rūpnieciski ražoti, lai atbilstu vietējiem unikāliem apstākļiem un tehniskajām prasībām. Tie atbilst tiem paredzētajai vietai uz būvlaukumā, samazinot atkritumus un padarot būvlaukuma darbību efektīvāku, pat ja risinājums var būt sarežģīts. Tas, savukārt, samazina darba slodzi visiem projektu grupas dalībniekiem.

Speciālisti mūsu ražotnēs ir kvalificēti savā jomā, vai tā ir metināšana, salikšana, virsmas apstrāde vai krāsošana. Mums ir stingra kvalitātes kontroles sistēma, kas nodrošina mūsu ražošanas drošību, kvalitāti un efektivitāti.

Lasiet vairāk par sertifikāciju un deklarācijām

Produkti risinājumā

Sendviča paneļi

Fasādes apšuvumi

Nesošās loksnes

welded-girders

Metinātās fermas

Metinātās fermas var tikt izstrādātas un optimizētas dažādiem nolūkiem. Metinātās fermas un sijas tiek izstrādātas un optimizētas katram projektam, lai panāktu labāko iespējamo risinājumu. Metinātās fermas visbiežāk tiek veidotas kā I-fermas (IG) un taisnstūrveida fermas (BG). Mūsu automatizētās metināšanas līnijas un jaunākās ražošanas metodes nodrošina ātrumu, augstu kvalitāti un uzticamas piegādes. Mēs ražojam un pabeidzam katru fermu, līdz tā ir gatava montāžai, atbilstoši klienta prasībām. Mēs parūpējamies par fermu transportēšanu uz būvlaukumu un apsolām piegādāt izstrādājumu īstajā vietā un laikā.

Atsauces

European Solidarity Centre

The decision to choose Cor-Ten®, aside from its weather-resistance properties, was also influenced by the fact that this material is traditionally identified with shipyard technologies.

DB Schenker

Ruukki toimitti kohteen julkisivuihin energiatehokkaat ja ilmatiiviit energiapaneelit.

Maritime Centre Vellamo

Maritime Centre Vellamo in Kotka is shaped like a large wave, and its facade sparkles like the rippling surface of water.

Sazinieties ar mums