Karkasu un pārklājumu optimizācija

Karkasu un pārklājumu optimizācija

Mūsu visplašāko pakalpojumu koncepcija ļauj attīstītājiem vienstāva ēkās tieši kontrolēt investīcijas un ēkas izmantošanas izmaksas no ļoti agrīnas stadijas. Mēs varam optimizēt ēkas karkasu un apdari, lai tā atbilstu konkrētiem projekta mērķiem, un pat optimizēt izmantošanas cikla enerģijas izmaksas arī par ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu.

Pakalpojumi risinājumā

Project-development

Projekta izstrāde

Sadarbojoties ar attīstītāju dizaineriem un galvenajiem darbuzņēmējiem jau agrīnā projekta fāzē, mēs radam lielāko pievienoto vērtību.

Pamatojoties uz klienta vajadzībām un gaidām, mūsu pieredze projektēšanā, ražošanā un montāžā nodrošina uzticamu informāciju par plānošanu, Izmaksu aprēķiniem un termiņiem. Kā projekta grupas dalībnieki agrīnā fāzē mēs spējam piedāvājāt unikālu perspektīvu uz būvniecību un īpašuma veiktspējas vēlāk.

Materiāli un risinājumi ir pielāgoti ātram, efektīvam rūpnieciskās celtniecības procesam un drošas ilgtspējas vērtējumam.
Design

Projektēšanas

Mūsu projektētājiem ir plaša pieredze komerciālo, loģistikas un industriālo ēku projektēšanā. Jaunākā projektēšanas programmatūra, rasējumi un tehniskā dokumentācija palīdz samazināt būvniecības laiku un izmaksas.

Dizaina komponentu ietveršana projekta nodošanā projekta grupai padara pieejamas ļoti specializētas mūsu dizaineru zināšanas, un nodrošina, ka projekts ir optimāls gan ražošanai, gan darbam uz vietas.
BIM-main-picture

Būvniecības informācijas modelēšana (BIM)

Mēs izmantojam BIM mūsu celtniecības projektu pārvaldībai. Tas tiek izmantots visās fāzēs no projektu izstrādes dizaina, ražošanas līdz montāžai. BIM nodrošina mūsu klientiem augstu kvalitāti, izmaksu efektivitāti un labu rezultātu. Tā piedāvā precīzu un ātru 3D modelēšanas vidi, kas ir balstīta uz datiem, kas simulē virtuālo būvniecību. Plānus var kopīgot ar darbuzņēmējiem un inženieriem. SCIA inženieru programmatūra tiek izmantota, lai nodrošinātu precīzu un optimālu konstrukciju projektēšanu 3D vidē.

Mēs pārsūtījām mūsu projektu datu mūsu automātiskajai zāģēšanas un urbšanas līnijai jau 1996. gadā. 2001. gadā mēs integrējām mūsu 3D modelēšanu ar mūsu ERP sistēmu SAP. Mēs nepārtraukti attīstām mūsu BIM lietošanu, izmantojot projekta dzīves ciklu.

Galvenie ieguvumi no BIM mūsu klientiem
  • Uzlabota drošība, plānojot un simulējot izpildījumu modelī
  • Konstrukcijas ideju un izmaiņu vizualizācija, lai atrastu optimālos risinājumus
  • Rūpīga iepriekšējā plānošana, lai mazinātu traucējumus un nodrošinātu vienmērīgu progresu būvlaukumā
  • Caurskatāma projektu izsekojamība un labāka saziņa
  • Jaunākais projekta stāvoklis
  • Projekta iekļaušanās laikā un budžetā
frame-and-envelope-optimization2

Komponentu ražošana

Mūsu būvniecības komponenti ir rūpnieciski ražoti, lai atbilstu vietējiem unikāliem apstākļiem un tehniskajām prasībām. Tie atbilst tiem paredzētajai vietai uz būvlaukumā, samazinot atkritumus un padarot būvlaukuma darbību efektīvāku, pat ja risinājums var būt sarežģīts. Tas, savukārt, samazina darba slodzi visiem projektu grupas dalībniekiem.

Speciālisti mūsu ražotnēs ir kvalificēti savā jomā, vai tā ir metināšana, salikšana, virsmas apstrāde vai krāsošana. Mums ir stingra kvalitātes kontroles sistēma, kas nodrošina mūsu ražošanas drošību, kvalitāti un efektivitāti.

Lasiet vairāk par mūsu karkasu ražotnēm
Lasiet vairāk par sertifikācijām un deklarācijām

frame-and-envelope-optimization1

Karkasa montāža

Ruukki pieredzējušās un apmācītās būvniecības un montāžas brigādes strādā roku rokā ar līguma vadības grupu. Darbs ir pabeigts savlaicīgi, drošā un profesionālā veidā. Mums ir plaša darba pieredze Ziemeļvalstīs un Austrumeiropā.

Īpaša uzmanība tiek pievērsta montāžas kontrolei. Visi būvniecības un montāžas darbi tiek veikti ar stingrām drošības metodēm. Projektu vadītāji, celtniecības vadītāji un pārraugi nodrošina augstākā līmeņa kvalitāti.

Ar jaunāko programmatūru, specializētu ražošanas aprīkojumu un elastīgām būvniecības un montāžas brigādēm, procesi — no projektēšanas līdz būvniecībai un montāžai — ir integrēti. Tas paātrina būvniecības procesu un samazina tā izmaksas.
Roof-and-wall-installation

Jumta un sienu montāža

Ruukki piedāvā pilnu jūsu jumta un sienu risinājuma īstenošanu - no karkasa līdz pilnai apdarei.

Produkti risinājumā

single-storey

Vienstāva karkasu un pārklājumu piegādes

Projektam īpaši veidotas tērauda kopnes ir izmaksu un materiālu efektīvs risinājums, it īpaši ēkām ar gariem pārlaidumiem. Tērauda kopnes piedāvā papildu brīvību to novietošanai, jo tās var viegli izvērt caur esošo konstrukciju. Ruukki vienstāva karkasā izmanto dažādus kolonnu un portāla karkasu risinājumus, parasti kopā ar doba šķērsgriezuma kopnēm.

Produkti risinājumā

Sendviča paneļi

Fasādes apšuvumi

Nesošās loksnes

Atsauces

Atrodiet mūsu labākās atsauces tālāk.

Bory Mall Shopping Centre

The exterior walls of Bory Mall were built using Ruukki Forma™, a facade system that combines air-tight wall structures and cladding. Air-tightness reduces energy consumption for heating and cooling.

Ruukki’s delivery for the first and second phase of the project comprised a quick-to-build, modifiable steel frame, sandwich panel elements for the facades, and load-bearing profiled sheets.

Sazinieties ar mums