Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„COR-TEN®“ suteikia šiuolaikiškiems Lodzės „Brama Miasta“ (liet. Miesto vartai) pastatams postindustrinę išvaizdą

Šios naujos svarbios vietos Lozdėje, Lenkijoje, neįmanoma nepastebėti. Tai – Lodzės „Brama Miasta“, biurų ir komercinės paskirties patalpų kompleksas, pradėjęs veikti šį pavasarį. Nauji pastatai įsikūrę labai kompaktiškame Lodzės centre, netoli naujos Lodzės traukinių stoties „Fabryczna“. Įspūdingą išvaizdą jiems suteikia iš „COR-TEN®“ plieno pagamintos kasetės bei dažytos, juodos spalvos „Liberta“ kasetės, kurias pristatė „Ruukki“.

Prestižinis naujas centras

Lodzė yra senas pramoninis miestas, visame pasaulyje žinomas savo tekstilės istorija. Pastaruoju metu miestas labai sparčiai keitėsi. Nauji pastatai, renovuotos senos istorinės vietos ir šiuolaikiniai komunikacijos sprendimai patraukė architektūros ir miesto planavimo specialistų dėmesį – taip buvo sukurtas naujasis Lodzės centras.

Lodzės „Brama Miasta“ – tai pirmiausia, ką pamato važiuojantieji į darbą išėję iš Lodzės traukinių stoties „Fabryczna“. Kompleksą sudaro du pastatai, kurie buvo užbaigti ir perduoti naudoti 2019 m. gegužę ir 2020 m. gegužę. Bendrasis jų plotas siekia 41 800 m2. Be biurams skirtų 13-os aukštų, yra ir du požeminiai aukštai. Pastate yra 231 stovėjimo vieta ir 205 vietos dviračiams, taip pat elektrinių automobilių įkrovimo stotelės. 

„Brama Miasta“ kompleksą suprojektavo architektų studija iš Bytomo „Medusa Group“ – Przemysławas Łukasikas ir Łukaszas Zagała.

„Norėjome atverti erdvę į Lodzę ir akcentuoti jos gyventojus. Dizaine tai akcentavome padarę nedidelį tarpą tarp pastatų ir sukūrę simbolinius vartus į naują miestą. Erdvėje tarp pastatų panaudotas stiklas tarsi veidrodis atspindi aplinką. Taip šie pastatai dar labiau susivienija su miestu.

Fasadai padengti plokščių mozaika iš „COR-TEN“ kasečių ir juodų „Liberta“ kasečių, – tarsi erdvės matas, jie daro skirtingą, kintantį įspūdį, priklausomai nuo vietos, iš kurios į juos žiūrite. Šių dviejų milžiniškų pastatų šokis tarsi atgyja keliaujant viena iš pagrindinių, palei pastatus besidriekiančių miesto gatvių,“ – sako Przemo Łukasikas, vienas iš „Medusa Group“, atsakingos už šį projektą, savininkų.

„Brama Miasta“ yra „Skanska Property Poland“ investicinis projektas. Jų vieta puikiai parinkta tiems įmonių darbuotojams ir organizacijoms, kurie čia nuomojasi patalpas. Čia galite atvykti traukiniu, autobusu ar tramvajumi, arba pasinaudodami „woonerf“ – taip transformuota gatve, kad automobiliai galėtų ja važiuoti, tačiau pirmumo teisė priklausytų pėstiesiems ir dviratininkams.  

„COR-TEN“ – tradicija ir šiuolaikiškumas viename

Šie biuro pastatai su auksinio rūdžių atspalvio fasadais, padarytais iš „COR-TEN®“ plieno, labai aiškiai matomi. Medžiaga pabrėžia postindustrinį miesto charakterį ir tradiciją, o kartu, derėdama su stiklu ir juodu atspalviu, suteikia šiuolaikišką išvaizdą, būdingą judrioms ir dinamiškoms didelių miestų centro vietoms. Generaliniam rangovui „Skanska“ įmonė „Ruukki“ pristatė trijų storių „COR-TEN“ lakštus – 1,5 mm, 2 mm ir 3 mm. Iš viso dviem etapais pristatyta daugiau kaip 6 000 m2 „COR-TEN“ lakštų. Prieš pateikdamas užsakymą, klientas norėjo viską sužinoti apie „COR-TEN“ savybes, nes ši medžiaga sudaro esminę viso fasado dalį ir turėjo didelę įtaką renkantis kitus sprendimus, ji lėmė ir galutinį vaizdinį įspūdį. Kita dangos medžiaga, kurią pristatė „Ruukki“ – tai beveik 300 m2 juodos RAL 9005 spalvos „Liberta original 102“ kasečių. Medžiagos buvo pristatomos dviem etapais – pradėta nuo 2018 m. liepos mėn. ir baigta 2019 m. gruodžio 23 d.

Adamas Myśliwiecas, „Ruukki“ verslo vadovas: „Į šį projektą įdėta labai daug pastangų, o jį vykdė labai reiklūs partneriai. Praktiniame seminare išanalizavome jo dizainą ir priėjome prie išvados, kad projektas parengtas teisingai, atsižvelgiant į visas ypatingas „COR-TEN“ plieno savybes. Bendradarbiavome labai sklandžiai. Daug laiko skyrėme detalėms tikslinti ir peržiūrėjome net menkiausias smulkmenas. Todėl nekilo problemų įgyvendinant projektą. Ir, žinoma, galutinis rezultatas „kalba už save“.“

Integruoti pastato sprendimai

„Brama Miasta“ yra pirmasis biurų kompleksas Lodzėje su pažangia operacine sistema „Connected by Skanska“, kurioje integruotas įvairių pastato funkcijų valdymas per mobiliąją programėlę ir interneto platformą. Pastatuose labai paprasta judėti su išmaniaisiais telefonais – nereikia naudotis tradicinėmis įėjimo kortelėmis, galima parengti virtualų kvietimą lankytojams arba rezervuoti jiems automobilio stovėjimo vietą. Pažangūs pastate panaudoti sprendimai, kaip antai nuo užimtumo priklausančios stovėjimo aikštelės, atpažįstančios valstybinius numerius ir priskiriančios laisvas stovėjimo vietas, sukūrė naudotojui palankią darbo aplinką.

Projektuotojai pasirūpino, kad nebūtų kliūčių žmonėms, turintiems įvairių negalių ir ribotas galimybes, – neįgalūs lankytojai gali lengvai judėti pastatuose, o vyresni žmonės ir šeimos su vaikais gali naudotis atitinkančiais jų poreikius įrenginiais. „Brama Miasta“ gavo sertifikatą, patvirtinantį pastato be kliūčių statusą. Už efektyvaus energijos vartojimo sprendimus šie pastatai gavo Auksinio lygio LEED sertifikatą.

 

Susiję produktai

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.