Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Lohjos pasididžiavimas

Lohjoje esantis prekybos centras „Lohi“ yra lengvai pasiekiamas ir atpažįstamas. Jo dydis yra puikiai pritaikytas vidutinio dydžio miesto centrui. Tam tikru požiūriu, šio prekybos centro projektas prieštarauja miestų plėtros tendencijoms, kai komercinės paskirties pastatai statomi šalia pagrindinių kelių ir sankryžų miestų pakraščiuose.

Lohjos centre, kurį nuo Helsinkio skiria valanda kelio, esantis pastatas buvo atvertas visuomenei 2019 m. rugsėjo 5 d. Prekybos centre veikia 15 parduotuvių ir 4 restoranai. Jis turi 3 aukštus, kurių bendras plotas yra 22 000 kvadratiniai metrai. Požeminis aukštas yra skirtas automobilių stovėjimo vietoms.

Prekybos centro sienoms buvo panaudotos „Ruukki Life“ daugiasluoksnės plokštės, kurių izoliacija pagaminta iš perdirbtos stiklo vatos. „Ruukki“ plokštės taip pat buvo panaudotos prekybos centro viduje, tarp priešgaisrinių skyrių. Didžioji fasado dalis buvo padengta „Ruukki“ apdailos juostomis (lamelėmis). Lamelių spalva buvo parinkta taip, kad būtų panaši į saulės apšviesto sniego spalvą. Siekiant, kad sienos paviršius atrodytų tolygiai, kreivės formos fasade ir kituose fasaduose buvo sumontuota perforuota „Ruukki Emotion“ fasado sistema su foniniu apšvietimu.

Lohjos miesto planas lėmė griežtas pastato formai, įskaitant kreivės formos fasadą, keliamas sąlygas.

„Skirtingai nuo projektavimo etapo, kurdami kreivės formos kampą mes norėjome panaudoti spalvas ir šviesą. Po diskusijų su statybos įmone ir „Ruukki“ pasirodė, kad gera išeitis siekiant išryškinti kreivės formos kampą yra perforuotos apdailos plokštės“ – sako pastatą projektavęs architektas Heikki Käppi.

Iššūkis – vieta centre

Architektas Heikki Käppi prisijungė prie projekto, kai jis jau buvo prasidėjęs. Projektavimo metu iššūkis kilo dėl vietos centre, griežtų sąlygų ir ankstesnių brėžinių kartu su pastato dydžiu miestovaizdyje.

Prekybos centras pagerino supančios aplinkos vaizdą. Lohjos miesto architektas Juha Anttila sako, kad kreivės formos fasadas, ypač žiedinės sankryžos pusėje, rado savo išdidžią vietą miesto centre. Kvartalas buvo iš naujo integruotas į komercinį Lohjos centrą.

„Kaip fasado akcentas panaudotos rožinės spalvos plokštės statybos etapo metu iš pradžių stebino, tačiau spalva tikrai neatrodo niūriai esant nykiam spalio orui. Nuosaikus fasado apšvietimas, įrengtas už apdailos juostų, sulaukė teigiamų komentarų. Ta pati tema buvo pritaikyta ir išoriniams stiklo barjerams“ – sako Juha Anttila.

„Sokos“ universalinė parduotuvė ir „S-market“ yra didžiausi prekybos centre įsikūrę prekybininkai, tęsiantys kvartalo tradicijas. „Suur-seudun osuuskauppa“ kooperatyvas čia veikia nuo 1927 m.

Įkvėptas planavimo pokyčių

Juha Anttila mano, kad vietos plėtrą paskatino Lohjos bendrasis planas, patvirtintas 2016 m. Vietos vaizdas pasikeitė rekonstravus gatves ir renovavus daugelio pastatų fasadus. Miesto plane numatyta, kad kvartalas turi sudaryti darnų vienetą, o pastatų išvaizda turėtų prisidėti prie miesto centro aplinkos kokybės ir kuriamo malonaus įspūdžio, kai statiniai ir aplinka yra harmoningi.

Lohjos prekybos centras visomis kryptimis atrodo elegantiškai ir taip, lyg kiekvienas fasadas būtų pagrindinis. Komercinių pastatų pramoninės sritys, pavyzdžiui, pakrovimo platformos ir pagalbinės sritys, dažnai darko miesto vaizdą. Miesto planas numato, kad automobilių stovėjimo, atliekų tvarkymo, pagalbinė ir techninė infrastruktūra kartu su mechaninėms ir elektrinėms sistemoms reikalinga infrastruktūra negali išsiskirti iš fasadų.

Projektas įveikė iššūkius

„Žinoma, geras jausmas matyti užbaigtą pastatą, kuris klientui buvo perduotas pagal grafiką“ – pasibaigus projektui sako Pasi Siikaluoma, gamybos vadovas statybos įmonėje „Jatke Oy“.

Statybos įmonė „Jatke Oy“ buvo atsakinga už statybos projektą, o ši atsakomybė apėmė ne tik faktinius statybos darbus, tačiau ir projektavimą.

Statybos projektas prasidėjo nuo kitoje aikštelės vietoje buvusių senų pastatų griovimo, o faktiniai statybos darbai buvo pradėti 2017 m. rugpjūtį ir tęsėsi dvejus metus. Statybos etapas truko tik šiek tiek daugiau nei dvejus metus.

Pasi Siikaluoma paaiškina, kad logistika miesto centre reikalavo atidaus planavimo, nes šalia pastato nebuvo didelių sandėliavimui tinkamų erdvių.

Pastato forma taip pat kėlė iššūkių. Pastatas buvo pastatytas naudojant ilgas sijas, kurių nebuvo galima sumontuoti iš pastato šonų. Ši problema buvo išspręsta montuojant sijas iš pastato vidaus. Kadangi pastato konstrukcija neturi statmenų kampų, tai reiškė, kad daugiau statybos darbų su perdangos plokščių siūlėmis reikėjo atlikti vietoje.

Kreivės formos fasadas iš stačius kampus turinčių produktų

Tęsiant statybos darbų ir kreivės formos fasado ypatybių aptarimą, už fasado apdailos plokščių ir apšvietimo buvo pastatyta daugiasluoksnių plokščių siena. Iššūkis kilo montuojant apdailos plokštes ant stačiakampio formos plokščių, tokiu būdu siekiant sukonstruoti ištisinę kreivės formos sieną.

„Tai pavyko padaryti pritaikius tikslaus planavimo principą. Kiekvienam grebėstui, prie kurio buvo tvirtinamos apdailos plokštės, buvo sudarytas tikslus montavimo planas. Apdailos plokščių galuose buvo padarytas vertikalus įstrižinis pjūvis, kad dėl kreivės formos tarp apdailos plokščių nesusidarytų tarpas“ – aiškina Pasi Siikaluoma.

Statybos įmonei „Jatke“ šis projektas taip pat leido išplėsti kompetenciją. Pasi Siikaluoma sako, kad nuo tada, kai įgyvendino projektą, joks fasado projektas jų negalėtų nustebinti. Jis labai patenkintas projekto rezultatu ir „Ruukki“.

„Ruukki“ projekte pasirodė nepriekaištingai, o už pardavimą atsakingi asmenys tikrai siekė įgyvendinti projektą, o ne tik parduoti produktus“ – pabrėžia Pasi Siikaluoma.

Pasirodė, kad „Ruukki“ produktai yra įdomus pasirinkimas įgyvendinant projektą. Be to, renkantis buvo labai naudinga „Ruukki“ pagalba ir žinios apie produktą. Ši įmonė suteikė ir kompetentingas paslaugas. Galutinis rezultatas buvo toks, dėl kurio buvo susitarta“ – papildo pastatą projektavęs architektas Heikki Käppi.

Prekybos centras „Lohi“ tapo Lohjos simboliu ir išsiskiria iš kitų centre esančių pastatų“ – apibendrina „Jatke Oy“ atstovas Pasi Siikaluoma.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.