Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Komercinis pastatas A1 prisideda prie besiplečiančio Kauno

Lietuvos mieste Kaune pastatyta didžiulė komercinė patalpa, kurioje kiekvienam nuomininkui suteikiama atskira logistikos salė, biuras ir prekybos salonas. Be to, kad patalpos būtų praktiškos ir puikiai pritaikytos klientų reikmėms, kiti pagrindiniai pastatui keliami reikalavimai buvo energijos vartojimo efektyvumas ir įspūdinga išvaizda. Komerciniam pastatui, kuris vadinamas „A1“, „Ruukki“ tiekė energijos plokštes.

Šalia A1 greitkelio, Lietuvos sostinę Vilnių jungiančio su uostamiesčiu Klaipėda, pastatytas įspūdingas pastatas. Šiame pastate – jo pavadinimas kilo iš taip pat pavadinto greitkelio – įsikūrė 16 įmonių, kurioms reikalingos logistikos, biuro ir prekybos salono patalpos. Pastatas yra 402 metrų ilgio, jo plotas užima 17500 kvadratinių metrų. Patalpas čia nuomojasi dvi baldų gaminimo įmonės, durimis, lagaminais, elektronikos prekėmis, santechnikos įranga, darbo įrankiais, gyvūnų maistu ir kitomis prekėmis prekiaujančios įmonės.

„A1“ pastatas priklauso nekilnojamojo turto vystymo bendrovei „EPRO group“, kuriai vadovauja Vaidotas Ščiaponis ir Algirdas Skukauskas.

„Pastatas turi būti puikiai pritaikytas prie klientų verslo poreikių, efektyviai vartoti energiją ir atrodyti įspūdingai, kitaip sakant, traukti akį“, – pastatui keliamus reikalavimus vardija Vaidotas Ščiaponis.

Pastato statyba užbaigta 2018 metų pabaigoje.

 

Sprendimas, pagrįstas įspūdingais duomenimis

Verslo pradžioje „EPRO group“ savininkų valdoma įmonė pardavinėjo statybines apdailos medžiagas, tačiau nuo 2006 metų užsiima išskirtinai tik nekilnojamojo turto vystymu. Įprastas „EPRO group“ verslo modelis yra  įsigyti teritoriją, sukurti koncepciją, išvystyti infrastruktūrą ir tada paruoštą statybai projektą parduoti. Kai kuriais atvejais, kaip ir Pastato „A1“ atveju, projektą realizavo pati „EPRO group“ ir pastatytas patalpas išnuomavo.

Vaidotas Ščiaponis teigia, kad, skirtingai nei įprasta, statybos projektą jie pradėjo, nežinodami būsimojo pastato nuomininkų.

„Pats tikėjau projekto sėkme, tai buvo svarbiausias dalykas. Remdamasis daugybės metų patirtimi tiesiog nujaučiau, kad pastatas, kiekvienam nuomininkui siūlantis ne tik logistikos, tačiau ir biuro bei prekybos salono erdves, turės paklausą. Ir tik pažiūrėkite – nuomininkus suradome, dar net nebaigus jo statyti“, – pasakoja Vaidotas Ščiaponis.

 

Įspūdinga išvaizda Kauno garbei

„A1“ pastatui įspūdingumo prideda ir jo dydis – 402 metrai nedingsta iš akių akimirksniu, net jei sėdite greitai lekiančiame automobilyje. Įspūdinga išvaizda buvo vienas iš svarbiausių pastatui keliamų reikalavimų.

„Fasado idėja kilo rytais geriant kavą ir svajojant. Svarbiausi Lietuvos miestai išsidėstę palei A1 kelią. Todėl ant panelių, iš kurių suformuotas pastato fasadas, buvo nutapyti šių Lietuvos miestųsimboliai,“ – aiškina Vaidotas Ščiaponis.

Žuvėdros  ir Švyturys simbolizuoja Klaipėdą, Stumbras ir Ąžuolynas– Kauną, o Vilkas ir Angelai – Vilnių. Paveikslai nutapyti ant fasado, kad būtų matomi iš pro šalį skriejančių automobilių. Jie taip pat atlieka ir praktinę funkciją – yra naudojami vietoje namo numerio ir padeda klientams rasti reikiamą įmonę.

 

Perpus mažesnės sąskaitos už energiją

Energijos vartojimo efektyvumas buvo vienas iš trijų pagrindinių pastatui keliamų reikalavimų. Pagrindinį vaidmenį jį užtikrinant suvaidino „Ruukki“ tiekiamos efektyvaus energijos vartojimo plokštės. Praktiškai energijos vartojimo efektyvumas išbandytas pilnai išjungus šildymą vienoje logistikos salių Pastato dalyje. Kai lauke dvi savaites buvo -15 °C, logistikos salėse temperatūra nenukrito žemiau +8 °C.

Vaidotas Ščiaponis teigia, kad pasiekta labai aukšta energijos vartojimo efektyvumo pakopa, nes Pastatas suprojektuotas ir pastatytas vadovaujantis aukštesniais, nei sandėliavimo patalpų A klasei keliamiems reikalavimams.

„Statydami pastatą rinkomės geresnius už standartinius produktus, šis reikalavimas buvo taikomas ir panelėms. Paprašiau statybų bendrovės palyginti „Ruukki“ plokštes su tarptautinės konkuruojančios bendrovės produkcija. Pasirinkome „Ruukki“, ir ne tik todėl, kad jų produkcija buvo geresnė, bet ir dėl to, kad įmonė yra lankstesnė. Mūsų pasirinkimas tikrai tinkamas, tai gali paliudyti ir žemos nuomininkų sąskaitos už šildymą“, – teigia Vaidotas Ščiaponis.

Ne patys pigiausi

Savo darbe Vaidotas Ščiaponis ir Algirdas Skukauskas daugybę metų užsiėmė projektų kūrimu ir pastatų statyba, tačiau statydami „A1“ norėjo sukurti kažką naujo. Vykdant „EPRO group“ veiklą, kokybei visada skiriamas išskirtinis dėmesys.

„Mano filosofija yra tokia, kad nieko nereikia statyti tik dėl trumpalaikės naudos. Visada žiūriu toli į ateitį. Taip pat galvoju, kad jei pastatas yra kokybiškas ir įspūdingas, tai jis prisideda prie gimtojo mano Kauno plėtros“, – aiškina vyras.

Paveikslai padidino išlaidas 40 000 eurų, tačiau ši investicija jau pradeda atsipirkti – tiek kaip viešųjų ryšių nešama nauda, tiek ir naujų projektų pavidalu.

„Pagal šio pastato analogą jau sulaukiau susidomėjimo dėl naujų pastatų Vilniuje ir Klaipėdoje. Investicija į fasado kokybę ir išvaizdą yra investicija į ateitį“, – didžiuojasi jis.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.