Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Naujieji „Ruukki“ plokščių atsparumo ugniai rodikliai atitinka augančius rinkos lūkesčius

„Ruukki“ padidino savo mineralinės vatos ir PIR (poliizocianurato) šerdies daugiaskluoksnių plokščių atsparumo ugniai rodiklius (EI). Pagerinti rodikliai taikomi išorinių ir vidinių sienų plokštėms. Poreikį padidinti atsparumą ugniai skatino klientų lūkesčiai ir nuolat didinamas „Ruukki“ plokščių asortimentas, kad galėtume suteikti optimalių sprendimų, atitinkančių griežtus reikalavimus.

„Klientams šis atnaujinimas padės optimaliau ir ekonomiškiau projektuoti ir sutaupyti dėl didesnių leistinų tarpatramių bei didesnio daugiasluoksnių plokščių atsparumo ugniai. Be to, mums pavyko papildyti savo produktų asortimentą naujojo atsparumo ugniai plokštėmis“, – pasakoja Oskaras Janikas, „Ruukki“ produktų inžinierius. 

Didesnis „Ruukki“ plokščių atsparumas ugniai – mažesnės išlaidos, efektyvesnis erdvės išnaudojimas statant ir spartesnis montavimas. Dėl didesnių tarpatramių atramos gali būti įrengiamos toliau viena nuo kitos, todėl konstrukcijos projektuojamos ekonomiškiau. Be to, galima našiau montuoti, nes sienoms reikia mažiau vienetų plokščių. 

„Ruukki“ mineralinės vatos plokščių atsparumo ugniai tyrimą 2019 ir 2020 metais atliko „Eurofins (VTT)“ atsparumo ugniai laboratorija Suomijoje. „Ruukki“ PIR plokščių atsparumas ugniai 2020 metais buvo tiriamas laboratorijoje „Fires“ Slovakijoje. Nustatyti bandymų rezultatai galioja visose rinkos srityse. 

 

 

 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.