Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki“ profiliai taip pat prideda žavesio bistro „Soho“

Slovakijos sostinės Bratislavos „Aupark“ prekybos centre bistro „Soho“ duris atvėrė šiais metais. Prekybos centre įsikūrusios daugiau nei 200 parduotuvių ir virš 30 restoranų, todėl norint dirbti sėkmingai būtina išsiskirti. Kaip tik čia ir gali padėti architektai.

Toje vietoje, kur dabar įsikūręs „Soho“, seniau taip pat veikė restoranas, tačiau naujieji bistro savininkai pageidavo naujo prekės ženklo ir įvaizdžio.

„Jie norėjo nepabodusio, modernaus įvaizdžio, sukurto naudojant autentiškas bei natūralias medžiagas. Mediena yra iš tikro medžio, o metalo lakštai iš tiesų pagaminti iš metalo. Visiškai nereikėjo slėpti konstrukcijų, nes naujieji savininkai norėjo, kad jos liktų matomos“, – dėsto architektas Andrej Olah.

Picture: Juraj Chlpík

Picture: Juraj Chlpík

Bistro vienu metu gali aptarnauti apie 70 klientų. Jį suprojektavo dviejų Bratislavoje įsikūrusių Slovakijos architektūros biurų, GUTGUT ir GRAU, darbuotojai.

„Siekiame, kad sienos paviršius ir modernumas ir šokiruotų, ir taptų įkvėpimo šaltiniu. „Soho“ nėra greito maisto užkandinė, tačiau taip pat ir ne gurmaniškas restoranas, kuriame žmonės sėdėtų valandų valandas. Bistro dvasią kur kas geriau atspindi ne visiškas nudailinimas, o truputis malonios blausos“, – aiškina vienas iš GRAU architektų Filip Marčák.

„Prekybos centruose įsikūrę restoranai dažnai būna gana panašūs, todėl ir kilo idėja sukurti kažką, ko žmonės taip lengvai nepamirštų. Šį restoraną pavertėme tokiu, kuriame nesijaučia įprasta prekybos centro atmosfera, čia vyrauja ramybė“, – teigia Andrej Olah.

Bistro vidinei sienai, esančiai priešais virtuvę, buvo panaudoti perforuoti aliuminio profiliai. Ši vidinė siena visiškai nepanaši į kitas – įkvėpimo buvo semtasi iš amerikietiškojo maisto vagonėlio.

Food truck

Andrej Olah mano, kad metalų naudojimas turi privalumų – tai kietos, tvirtos ir patikimos medžiagos. Kadangi visų metalų struktūra kitokia, skiriasi ir galutinis rezultatas.

„Iš savo kolegų apie „Soho“ girdėjome teigiamus atsiliepimus. Esu įsitikinęs, kad savininkai taip pat yra patenkinti galutiniu rezultatu, nes šis restoranas yra pats pelningiausias ir populiariausias iš keturių jų SOHO restoranų. Mes taip pat manome, kad jis geriausias.“

 

„Ruukki“ tiekė:

Perforuoto aliuminio „Ruukki“ fasado apdaila „Design Paris S55“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.