Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Roxtec“ vertina aktyvų ir atvirą bendradarbiavimą

„Roxtec“ yra 1990 m. įsteigta įmonė, įsikūrusi Švedijos Karlskrunos mieste. Įmonė gamina sandariklius kabelių ir vamzdžių pereinamosioms jungtims. „Roxtec“ veikia 80 šalių, įmonėje dirba apie 750 darbuotojų.

„Roxtec“ sandarikliai naudojami pereinamosioms jungtims, kurios užtikrina žmonių ir nuosavybės apsaugą. Pereinamosios jungtys gali būti užbaigtos su viena ar daugiau linijų arba kabelių, pervedamų per sieną ar kitą paviršių. Jos naudojamos, pvz., laivuose arba naftos platformose bei elektrinėse, traukiniuose ir pramoniniuose pastatuose.

„Roxtec“ vertina ilgalaikius santykius

„Roxtec“ per metus pagamina apie 10 milijonų sandarinimo modulių. Be sandarinimo modulių, įmonė taip pat gamina pagal klientų poreikius pritaikytas pereinamąsias jungtis, kurių sandarinimo sistema apima kitus komponentus, pvz. lakštus (spec. plokštes) iš „Ruukki“.

„Subrangovus pasirinkome taip, kad galėtume planuoti ilgalaikį bendradarbiavimą. Žinoma, perkant svarbi kaina, tačiau tai nėra vienintelis kriterijus“, – sako „Roxtec“ strateginių pirkimų specialistė Helene Wahnström.

Asmeniniai panašumai taip pat svarbūs

„Ruukki“ ir „Roxtec“ susipažino „Elmia“ mugėje Jonšiopinge prieš daugiau kaip 25 metus – nuo tada „Ruukki“ ir ėmė gaminti montavimo plokštes „Roxtec“ pereinamosioms jungtims. Montavimo plokštės naudojamos pereinamosioms jungtims su kelias kabeliais arba linijomis, turinčiomis atskirus sandarinimo modulius. Plokščių galuose yra profiliuoti slenksčiai, neleidžiantys moduliams pasislinkti pasikeitus slėgiui. „Roxtec“ kasmet gauna apie 2,5 mln. tokių plokščių, pagamintų iš plieno, nerūdijančiojo plieno arba aliuminio, priklausomai nuo jų paskirties.

„Mano pirmtakas jautė, kad „Ruukki“ norėjo aktyviai prisidėti prie mūsų gaminių plėtros ir gamybos. Renkantis subrangovą geri asmeniniai santykiai taip pat buvo svarbus veiksnys“, – sako Helene Wahnström.

Pirmyn žengiame kartu

Helene Wahnström pirkimo specialiste dirba jau septynerius metus ir giria bendradarbiavimą su „Ruukki“.

„Manau, kad bendradarbiavimas su „Ruukki“ yra puikus tuo, kad jie imasi iniciatyvos ir yra aktyvūs bet kokiais klausimais. Jie rūpinasi tiek gaminiais, tiek ir kitais veiksniais, kurie turi įtakos verslui, pvz., logistika. Labai tai vertinu“, – teigia ji.

Helene Wahnström pabrėžia atviro ir nuoširdaus bendradarbiavimo svarbą ir tose situacijose, kai idėjų įgyvendinti neįmanoma.

„Roxtec“ ir „Ruukki“ yra panašios tuo, kad abi daugiausia dėmesio skiria kokybei ir paslaugoms bei lankstumui. Helene Wahnström suprato, kad „Ruukki“ pasižymi lanksčia gamyba ir bazinė gamyba nesulėtėja net ir tuomet, kai tuo pačiu metu jie gamina „Roxtec“ skirtus individualiai pritaikytus gaminius.

„Stipriosios jų savybės yra lanksčios paslaugos ir lengvai pritaikoma gamyba. „Ruukki“ turi reikalingų žinių, kurias galime panaudoti kurdami savo pačių gaminius. Bendradarbiavimas su „Ruukki“ suteikia saugumo.“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.