Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Posten Norge“ logistikos centras Stavangeryje pastatytas remiantis patirtimi ir pasitikėjimu

Logistikos centras, kuriame įsikūrusios siuntinių pristatymo įmonės „Posten Norge“ („Posten“) ir „Bring“, pastatytas 2019 m. kovo mėn. Sandnese, pietų Stavangeryje, Norvegijoje.

Naujasis 15 000 m2 logistikos centras yra nacionalinio siuntinių ir krovinių paskirstymo tinklo Norvegijoje dalis, kuriame yra sandėliavimo ir rūšiavimo bazės, pašto terminalas ir biurai. Anksčiau „Posten“ veikla buvo pasiskirsčiusi po visą Stavangerio regioną.

„Veidekke Logistikkbygg“ logistikos centro statybos darbus pradėjo 2018 m. sausio mėn. ir užbaigė praėjus 14 mėn. „Ruukki“ pristatė pastato sienose naudojamas daugiasluoksnes plokštes, sisteminius langus ir apkrovas laikantį stogą.

 

Pokyčiai pareikalavo naujų patalpų

Logistikos centras Stavangeryje buvo trečias toks objektas, kurį pagal „Posten“ užsakymą pastatė „Veidekke Logistikkbygg“: pirmieji du centrai įsikūrę Trondheime ir Narvike.

„Naujasis centras buvo itin reikalingas, nes pastaraisiais metais žymiai keitėsi siuntinių ir kitos korespondencijos pristatymas. Didėjo siuntinių skaičius ir mažėjo tradicinių laiškų kiekis“, – sakė „Veidekke Logistikkbygg“ projektų vadovas Egil Høeg.

Naujasis logistikos centras per dieną aptarnauja 170 laiškų ir siuntinių pristatymo sunkvežimių. „Posten“ ir jai priklausanti įmonė „Bring“ dažnai siuntinius pristato tais pačiais adresais, tad dėl šiuo metu vykdomo naujojo jungtinio pristatymo bendras nuvažiuotas atstumas sumažės 600 000 km per metus.

 

Per langus patenkanti dienos šviesa ir biuro pastato stilius

Daugiasluoksnes plokštes galima naudoti, kai pramoninius ir logistikos pastatus reikia pastatyti laikantis griežto grafiko. Pramoniniuose ir logistikos pastatuose dažnai yra biuro patalpos, kurios turi pasižymėti biuro pastatų savybėmis, pvz., dideliais langais. To reikėjo ir statant logistikos centrą Stavangeryje.

„Ruukki“ pristatė pastate naudojamas daugiasluoksnes plokštes ir taip vadinamus „sisteminius langus“, kurie tobulai atitinka „Ruukki“ plokštes ir kartu sukuria itin sandarią bei energiją taupančią sienų struktūrą.

„Plokštes atitinkantys „Ruukki“ langai puikiai tinka tokiems pastatams, kur sienas ir visą struktūrą reikia pastatyti laikantis griežto grafiko“, – pastebėjo Egil Høeg.

Remiantis Norvegijos įstatymais, nuolatinėse darbo vietose turi būti langai, per kuriuos į pastatą gali patekti dienos šviesa. Logistikos centro Stavangeryje langai yra netoli lubų, tačiau biuro patalpose jie užima beveik visą sienų plotą, kad įleistų šviesos ir sukurtų biuro pastatams būdingą atmosferą.

Egil Høeg teigia, kad plokštėms ir langams sumontuoti prireikė maždaug šešių mėnesių. Sienose viena ant kitos buvo sumontuotos aštuonios plokštės, per dieną būdavo sumontuojamos dvi eilės.

 

Pasitikėjimas svarbiausia

Pasak Egil Høeg, jis su „Ruukki“ darbuotoju Arve Folkestad bendradarbiauja jau 24 metus. Stavangerio logistikos centui „Ruukki“ produktai pasirinkti ne vien dėl aukštos kokybės, bet ir dėl pasitikėjimo šia įmone ir jos teikiamų paslaugų.

„Logistikos centrui Trondheime rinkomės „Ruukki“ plokštes ir „Tikli“ pagamintus langus. Būtent dėl šios patirties „Ruukki“ pasirinkome ir Stavangerio logistikos centro tiekėju. Šiame versle svarbiausia asmeninis santykis ir abipusis pasitikėjimas“, – sakė Egil Høeg.

Egil Høeg šioje srityje dirba ilgus metus. Pasak jo, sėkmingo statybos projekto paslaptis yra mažiausių projekto detalių žinojimas.

„Aš negalvoju, aš žinau“.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.