Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Restauruojant „Thorsgarden“ pastatą Kopenhagoje atsižvelgta į jo istoriją ir kraštovaizdį

Kopenhagos Norrebro rajone „Thorsgarden“ pastatas pastatytas 1942 metais. Iki 1970 m. jis buvo pramoninės paskirties, o vėliau ten įsikūrė įvairūs biurai. Tokia pastato paskirtis išliko iki šių dienų.

Pastatas yra penkių aukštų, jo plotas yra maždaug 3 500 kvadratinių metrų. Nuo 1999 m. „Thorsgarden“ priklauso Perui Gottliebui, kuris jį nuomoja. Pastato išorinių sienų renovacija ir apdaila baigta 2019 m. balandžio 1 dieną.

 

Nebuvo prasmės griauti

„Nebuvo prasmės griauti pastatą, nes, išskyrus langus, jo būklė buvo gera. Renovacijos metu ne tik pakeisti langai, bet ir 20 cm. mineralinės vatos sluoksniu apšiltintas visas išorinis pastato perimetras, pakeistas fasadas“, – aiškina Peras Gottliebas.

Atnaujintame pastate šiuo metu įsikūrusi sporto salė, kineziterapijos paslaugas siūlanti įmonė ir dizaineris.

Renovacija prasidėjo 2018 m. rugsėjį ir truko šešis mėnesius. „Ruukki“ tiekė „Cor-Ten“ fasado kasetes, karkasą, prie kurio jos tvirtinamos ir fasado projektavimo paslaugą – paruošė fasado išklotines, nurodančias, kaip tvirtinti karkasą ir plokštes.

 

Nauja, rodant pagarbą senam

Vienas iš architektūrinio dizaino kriterijų buvo suprojektuoti kiek įmanoma energiškai efektyvesnį pastatą. Šis kriterijus įgyvendintas pakeitus langus ir apšiltinus pastatą. Projektuojant reikėjo atsižvelgti ir į vaizdinį aspektą.

„Pastatas turėjo atrodyti visai kitaip, nei iki tol. Siekėme užtikrinti, kad fasadas atrodytų moderniai, bet tuo pačiu pritaptų prie kitų rajono pastatų“, – aiškina Gottliebas. Naujasis fasadas aukštais langais neiškraipo senojo pramoninio paveldo. Renovuojant pastatą langai padidinti, kad įleistų į vidų daugiau šviesos.

 

„Cor-Ten“ patina įsilieja į vietovės vaizdą

„Cor-Ten“ fasadas puikiai dera prie kitų rajone stovinčių pastatų. Šios plokštės gražiai pasidengia patina, jos puikiai dera su rajone vyraujančia raudonų plytų apdaila“, – teigia „Tegnestuen LOKAL“ architektas ir savininkas Mortenas Bangas, atsakingas už architektūrinį projektavimą.  

Kopenhagos miesto savivaldybė taip pat kėlė reikalavimą, kad pastatas neišsiskirtų. Pamačius Morteno Bango projektą, visos abejonės buvo išsklaidytos.

Mortenas Bangas priduria, kad „Cor-Ten“ puikiai tinka vietovėms, kuriose vyrauja istoriniai pastatai, kaip, šiuo atveju, pramoniniam rajonui. „Cor-Ten“ ypač tinka projektams, kai prie seno pastato reikia pastatyti priestatą.

 

Tikslumas reikalingas visada

„Visada sudėtinga montuoti iš anksto pagamintas detales, šiuo atveju – „Cor-Ten“ plokštes, ant senų pastatų. Nedidelės nuokrypių ribos, nedaug lankstumo pokyčiams, dažnai ir patys pastato matmenys nebūna tikslūs,“ – pastebi Mortenas Bangas.

„Ruukki“ fasado išklotinių padarymas yra paslauga, nurodanti reikiamų plokščių skaičių bei tai, kaip jos turi būti motuojamos ant fasado. Tai padeda paspartinti statybą ir leidžia dizaineriui susitelkti ties kūrybiniu aspektu.

Vykdant „Thorsgarden“ projektą fasado montavimas buvo atliekamas etapais. Rėmo laikiklius turėjome įsigyti iš kito tiekėjo, tačiau kadangi produkto montavimas yra vientisas procesas, darbų pradžią teko atidėti ilgiau, nei įprasta. Pasak Pero Gottliebo, po lėtos pradžios montavimo darbai vyko sparčiai.

 

Daugumai žmonių pastatas patinka

„Girdėjau keletą atsiliepimų ar sumišimo, kodėl fasadas surūdijęs, tačiau dažniausiai atsiliepimai teigiami“, – sako Peras Gottliebas.

Pastatas restauruotas, nuomininkai jau vykdo čia savo veiklą. Pastato savininkas Peras Gottliebas teigia, kad yra patenkintas tuo, kaip vyko visas procesas, ir pačia pastato išvaizda.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.