Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Tartu centre stovintis „Eeden“ prekybos centras gerai atrodo ir naktį

„Eeden“ prekybos ir pramogų centras yra labai populiarus tarp Tartu gyventojų – toks pareiškimas kovo 14 d. nuskambėjo miesto rotušėje. Tartu miesto savivaldybė surengė balsavimą, kurio metu gyventojai galėjo išrinkti gražiausią 2018 m. pastatytą pastatą. „Eeden“ laimėjo „praplėsto ir renovuoto pastato“ kategorijoje. „Ruukki“ tiekė pastato aukso spalvos perforuotas fasado ir daugiasluoksnes plokštes, sinusoidinius Design profilius ir apkrovas laikančius stogo lakštus.

„Eeden“ pastatytas netrukus po 2000-ųjų metų, jis stovi maždaug už 3 km nuo Tartu centro. Dabartiniame prekybos centre pradžioje buvo įsikūrusi „Coop Konsum“ maisto parduotuvė. Būtent šalia jos 2000-ųjų metų pradžioje buvo pradėtas statyti prekybos centras.

Po 2018 m. užbaigtos renovacijos, „Eeden“ pastate, kurio plotas siekia 25 tūkst. kvadratinių metrų, įsikūrė 74 nuomininkai. 

„Renovavome jau stovėjusį prekybos centrą, pastatėme „Eeden“ priestatą ir visiškai naują trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelę. Iš pagrindų atnaujinome pastato fasadą. Bendrai paėmus, projektas yra labai sėkmingas“, – teigia Margusas Tuulingas, „AS Eedeni Keskus“ statybos ir remonto direktorius.

 

Atnaujintas, atsižvelgiant į vietos poreikius

„Renovavome ir padidinome „Eeden“, nes naujoms įmonėms, tarp kurių ir pramogų centras su restoranais ir kino teatru, veterinarijos gydykla ir šunų kirpykla, reikėjo daugiau vietos“, – aiškina Margusas Tuulingas.

 Kuriant „Eeden“ renovacijos planus buvo atsižvelgta į klientų apklausas, atliktas siekiant sužinoti, kokių parduotuvių ir paslaugų reikia vietos gyventojams. Pavyzdžiui, čia gyvena daug šeimų su vaikais, todėl „Eeden“ patalpose įrengta uždara žaidimų aikštelė.

„Be to, reikėjo pagražinti „Eeden“ išvaizdą, kad atrodytų šiuolaikiškiau. Dabar jis atitinka vietos gyventojų poreikius ir gyvenimo tempą.

 

Fasadas suteikia „Eeden“ pridėtinės vertės

Šioje vietovėje „Eeden“ pastatas yra gana didelis, norėjome, kad jis būtų malonus akiai. Sukūrėme tikrai nuostabų fasadą, puikiai atrodantį ir tamsoje, kurios šiaurėje tikrai netrūksta“, – pasakoja Margusas Tuulingas.

Šiaurės rytų pusėje esantis fasadas yra kertinis „Eeden“ pastato akcentas. Fasado lamelės perforuotos taip, kad sukurtų rojaus sodo įspūdį, su visomis ten esančiomis palmėmis ir egzotiška fauna. Kadangi apšvietimas sklinda iš už perforuotų lamelių, siluetai matomi ir naktį.

„Naująjį fasadą rinkomės iš daugybės siūlomų variantų. „Ruukki“ yra savo segmento lyderis, o be to jie yra patikimi. Todėl kartu su statytoju nusprendėme bendradarbiauti su šia įmone“, – aiškina Margusas Tuulingas.

„Ruukki“, be įspūdingų fasado  lamelių, taip pat tiekė daugiasluoksnes plokštes sienoms, apkrovą laikančius stogo lakštus ir sinusoidinius Design profilius vakariniam ir pietiniam pastato fasadui.

 

Įvairių lygių planavimas

„Eeden“ renovacija pareikalavo sudėtingo planavimo. Reikėjo užtikrinti, kad patenkinti liktų ir klientai, ir verslininkai, todėl renovacijos proceso metu „Eeden“ veikla nebuvo stabdoma. Montuojant įspūdingai menišką fasadą reikėjo atsižvelgti ir į praktiškus elementus. Perforuotų juostų skylės turėjo būti tokio dydžio, kad pro jas nebūtų galima įkišti rankos, taip siekiant išvengti smalsių žmonių susižeidimo.

Iš pradžių buvo diskutuota ir apie auksinę fasado spalvą. Figūromis puošti ir aukso spalvos fasadai nėra labai dažnai sutinkami. Tinkamos spalvos pasirinkimas buvo sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas, nes prieš priimant galutinį sprendimą reikėjo atsižvelgti į daugelį aspektų. Margusas Tuulingas teigia, kad jie pasirinko išskirtinę spalvą, net jei dėl to projekto pradžia užsitęsė ilgiau, nei įprasta. Nepaisant to, projektas buvo užbaigtas laiku.

„Apskritai paėmus, mes esame patenkinti savo sprendimais dėl spalvos“ – teigia Tuulingas ir priduria: –

Dabar esame patenkinti visu projektu ir išvaizda, kurią išgavome. Atrodo, kad panašiai mąsto ir Tartu gyventojai.“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.