Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Pribloškiantis Talino oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės pastato fasadas

Talino oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės pastatas pastatytas 2018 m., jame telpa daugiau nei 1200 automobilių. Netoliese intensyvaus eismo Tartu gatvės esantį įvažiavimą į oro uostą puošia pribloškiantis pastatas. Jo fasadą puošia Ruukki pristatytos „Cor-Ten“ apdailos plokštelės.

Automobilių stovėjimo aikštelės pastatą sudaro penki atskiri triaukščiai statiniai. Pagal Talino oro uosto „AS Tallinn Lennujaam“ užsakymą pastatas buvo užbaigtas per metus laiko, pradedant jo projektavimu. Už projekto dizainą ir įgyvendinimą buvo atsakinga statybų bendrovė „KMG Inseneriehituse“.

„Labai trūko vietų automobiliams statyti. Pastaraisiais metais keleivių skaičius nuolat augo, neturėjome pakankamai vietų automobiliams. Šiuo metu vietų skaičius patrigubėjo – vietoje 400 dabar čia galima pasistatyti 1200 automobilių“, – teigia Talino oro uosto komunikacijos vadovė Margotė Holts.

Pastato vieta nulėmė jo išvaizdos svarbą

„Svarbiausias kriterijus mums buvo pastato funkcionalumas. Kadangi stovi matomoje vietoje, reikėjo įdėti šiek tiek pastangų, kad jis būtų erdvus, šiuolaikiškas ir patrauklus“, – pasakoja Margotė Holts.

Pastatui kriterijus nustatinėjo ne tik klientas, tačiau ir Talino miesto atstovai. Jis privalėjo būti įspūdingas, nes šis pastatas – lyg vartai į miestą visiems oro transporto keleiviams.

Automobilių stovėjimo aikštelės statinys tapo viso oro uosto veidu. Jis tikrai nėra kraštovaizdį užgožianti kvadratinė dėžė – įsiliedamas į aplinką nėmaž neatitraukia dėmesio nuo paties oro uosto pastato. Verta paminėti vieną detalę – apdailos plokščių viršutinės briaunos kampas yra toks pat status, kaip ir oro uosto pastato stogo.

Tikrai nebuvo lengva įveikti purvynus ir nuolatinį eismą

Už šį projektą atsakingas „KMG Inseneriehituse“ projekto vadovas Marko Pikkas teigia, kad daugiausiai sunkumų viso projekto metu kėlė pamatai. Iš dalies dėl to, kad pastatas stovi ant Ilemistės ežero pakrantėje susidariusio kalkakmenio dirvožemio, o taip pat ir dėl to, kad jį reikėjo statyti netrikdant oro uosto veiklos.

Įspūdingiausia pastato dalis – fasadas – nesukėlė jokių problemų. Ant pastato vertikaliomis juostomis sumontuotos „Cor-Ten“ apdailos plokštės sukuria lengvumo įspūdį.

„Montavimas nesukėlė papildomų rūpesčių ir nepareikalavo papildomo darbo, nes viskas buvo iš anksto suplanuota. Tvirtinant plokštes buvo atsižvelgta net į dirvožemio judėjimo keliamą poveikį“, – aiškina projekto vadovas Marko Pikkas.

Daug konkurencijos

„Cor-Ten“ fasado spalva atitiko Talino oro uosto ir Talino miesto atstovų pastato išvaizdai keliamus reikalavimus.

Ilgas „Ruukki“ gaminiams teikiamas garantinis laikotarpis ir tas faktas, kad fasado paviršiui nereikalinga jokia priežiūra taip pat prisidėjo prie sprendimo pasirinkti „Ruukki“, – teigia Marko Pikkas.

Perforuotos „Cor-Ten“ plokštės suteikia fasadui lengvumo. Ugniagesių tarnybos iškėlė reikalavimą, kad pusė į pastatą patenkančio oro nedelsiant būtų iš jo pašalinama. Perforacija padėjo patenkinti šį reikalavimą. Tiek perforacija, tiek skylių dydis buvo išbandytas kartu su „Ruukki“.

Be „Ruukki“, fasadą tiekti norėjo dar trys bendrovės.

„Daug bendrovių norėjo tapti šio projekto dalimi, nes pastatas stovi gerai matomoje vietoje. Jis puikiai eksponuoja „Cor-Ten“, – sako Marko Pikkas.

Rezultatai atitinka lūkesčius

Marko Pikkas yra patenkintas „Ruukki“ vaidmeniu projekte. Kartu buvo sudarinėjami planai, kartu ieškoma sprendimų, gaminiai buvo pristatomi greitai. Naujasis pastatas neliko nepastebėtas.

„Architektai atidarymo ceremonijos ir pavienių apsilankymų metu palankiai atsiliepė apie pastatą. Neliko nepastebėta ir tai, kaip gražiai tarpusavyje dera betonas su „Cor-Ten“, – sako Marko Pikkas.

Sprendžiant iš Talino miesto atstovų atsiliepimų, jie taip pat yra patenkinti automobilių stovėjimo aikštelės pastatu, kuris, kaip ir planuota, tapo oro keleivių vartais į miestą.

Talino oro uostas taip pat džiaugiasi rezultatas.

„Mes esame patenkinti pasirinktais gaminiais. Jie suteikia pastatui elegantišką, šiuolaikišką išvaizdą. Automobilių stovėjimo aikštelės pastatas džiugina ir sulaukia teigiamų atsiliepimų“, – pastebi Margotė Holts.

„Nors statybos projektas nebuvo paprastas, sėkmingai užbaigėme jį per planuotą terminą. Be abejonės aš taip pat esu patenkintas projektu ir fantastišku jo rezultatu“, – džiaugiasi projekto vadovas Marko Pikkas.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.