Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Aprangos“ patalpose – efektyvus energijos naudojimas ir minimalizmas

Juoda ir balta spalvos bei gamta – tai elementai, įkvėpę architektūrinį naujųjų „Aprangos“ administracinių ir logistikos patalpų dizainą.

„Pradėjome nuo minimalizmo, o juoda ir balta spalvos yra sutinkamos gamtoje. Visos kitos spalvos driekiasi tarp jų. Kita tema – judėjimas. Vertikalios plokštės pagyvina pastato fasadą“, ˜– pasakoja „JP Architektūra“ projekto vadovas Algirdas Kaušpėdas.

„Apranga“ yra Lietuvoje įkurta įmonių grupė, užimanti tvirtą poziciją Baltijos šalyse drabužių, avalynės ir odos gaminių prekybos rinkoje. Grupė bendradarbiauja su maždaug 200 prekės ženklų, tarp kurių yra „Hugo Boss“, „Mango“ ir „Zara“. Naujosios patalpos veikia kaip paskirstymo centras 180-iai parduotuvių Baltijos šalyse.

Vartai į Vilnių ir tęstinio planavimo pavyzdys

Patalpos baigtos statyti 2018 metais, bendras jų plotas apima maždaug 15 500 kvadratinius metrus, iš jų 3500 kv. metrus užima administracijos pastatas. Logistikos centras yra atokiau nuo administracijos pastato. Šį sprendimą klientui taip pat pateikė architektas.

„Administracijos pastatas yra bendrovės vizitinė kortelė, jis prisideda prie oraus bendrovės įvaizdžio kūrimo. Iš toliau atrodo, kad administracijos pastatas sklando ore, jis gražiai pabrėžia logistikos centrą, nors pastarasis yra daug mažesnis“, – aiškina Algirdas Kaušpėdas.

„Pastatas yra įsikūręs šalia judrios gatvės miesto pakraštyje, jame atspindėta visa miesto elegancija. Tam tikra prasme jis tapo vartais į Vilnių“, – teigia „JP Architektūra“ dirbantis projektavimo vadovas Andrius Juodpusis.

Anksčiau „Apranga“ buvo įsikūrusi pramoniniame Vilniaus rajone.

„Buvo tikrai įdomu projektuoti pastatą laukymėje, nes į jį bus atsižvelgta apstatant šią vietovę ateityje“, – prideda Algirdas Kaušpėdas.

Šiuolaikinė statyba neapsieina be plokščių

„Aprangos“ keliami kriterijai pastatui buvo efektyvus energijos vartojimas ir aukšta kokybė. Be to, pastato vidus privalėjo būti jaukus ir traukti darbuotojus panašiai, kaip vilniečius traukia turgaus aikštės miesto centre. Pastatą reikėjo įrengti klasikiniu ir išskirtiniu stiliumi, išlaikant įvairių kultūrų pusiausvyrą, nes mados ir mados namų šaknys driekiasi per įvairiausias kultūras.

Statiniams buvo naudojamos „Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės. Andrius Juodpusis mano, kad plokštės idealiai tinka logistikos centrams, sandėliams ir turgavietėms.

„Jos yra šiuolaikinės statybos dalis. Daugiasluoksnes plokštes galima naudoti ir kitur, pvz., statant mokyklas ir visuomeninius pastatus. Statyti naudojant daugiasluoksnes plokštes yra paprasta ir efektyvu, į šiuos aspektus visada reikėtų atsižvelgti statant iš visuomeninių lėšų“, – svarsto Algirdas Kaušpėdas.

Kompleksas, prisitaikantis prie gamtos

Vieną iš trijų elementų – gamtą – galima stebėti ir pastato viduje. Į pastato vidų gamta persikelia per stiklines vestibiulio sienas. Administracijos pastate darbui skirtos vietos yra baltos, o kavinė ir kitos erdvės yra spalvotos. Posėdžių salės išdažytos pagal sezonus. Mados sezonams ir metų laikams yra būdingos tam tikros spalvos, o dabar jos atsispindi ir posėdžių salėse.

Pastatas šildomas ir vėsinamas geotermine energija, automobilių stovėjimo aikštelėse įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės. Apie aplinką pagalvota ir sklypo pakraščiuose sumontuojant triukšmą slopinančias „Ruukki“ tiekiamas plienines plokštes. Tiekėjų keliamas triukšmas netrikdo kaimynystės.

Puikus aptarnavimas palieka laiko kūrybai

Energijos vartojimo efektyvumas buvo vienas iš kriterijų. Pastate energija išties vartojama efektyviai, jis atitinka A+ klasei keliamus reikalavimus.

Architektas Andrius Juodpusis pažymi, kad daugiasluoksnės „Ruukki“ plokštės labai prisidėjo prie energijos vartojimo efektyvumo. Plokštės buvo naudojamos ir administracijos bei sandėlio pastatų vidinėms sienoms, o taip pat ir montuojant būtiną priešgaisrinę apsaugą tarp atskirų pastato dalių. Andrius Juodpusis yra tikrai patenkintas „Ruukki“ indėliu.

Pagalba visais produkcijos klausimais yra puiki, esant reikalui visada suteikiama produktų informacija ir reikiama parama. „Ruukki“ siūlo didelį produkcijos asortimentą, produktams taikomos ilgas garantinis laikotarpis.“

Kuriant „Aprangos“ pastatus „Ruukki“ dizaineris sukūrė maketą, t.y., detalųjį planą, kuriame nurodytas reikiamas plokščių skaičius, jų vieta ir panaudojimo būdas įgyvendinant dizaino detales. 

„Aptarnavimas buvo tikrai puikus, mums nereikėjo gaišti nuodugniai nagrinėjant plokščių savybes. Todėl daugiau laiko galėjome skirti kūrybiniam darbui, kuris mums sekasi geriausiai“, – džiaugiasi Andrius Juodpusis.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.