Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Panaudojant „Ruukki“ fasadų sprendimą - atkurta originali Oslo „Venstres hus“ pastato išvaizda

2018 m. buvo atnaujintas „Venstres hus“, esančio Norvegijos sostinės Oslo „Youngstorget“ aikštėje, fasadas. Senasis fasadas buvo pasenęs, tad pastatą reikėjo iš esmės renovuoti. Be fasado apdailos, buvo pakeisti ir visi pastato langai.

„Iš tiesų pastatas atgavo savo originalią išvaizdą, nes senasis fasadas praėjusio amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje buvo nudažytas šviesiomis spalvomis. Dabar išorinė apdaila yra tamsi, o po ja sumontuotas 20 cm izoliacinės medžiagos sluoksnis, siekiant pagerinti pastato energinį naudingumą. Taigi „Venstres hus“ dabar yra pasyviosios energijos pastatas, suvartojantis labai mažai energijos“, – paaiškino pastato generalinis direktorius Nilsas Gunnaras Dietzas.

„Nė vienas mūsų negali išsaugoti klimato, bet kiekvienas galime prie to prisidėti. Tai vienas iš mūsų įsipareigojimų.“

„Venstres hus“ – vienas pirmųjų XX a. vidurio Norvegijos pastatų, kuris buvo renovuotas ir tapo pasyviosios energijos statiniu. Pastatas buvo užbaigtas 1954-aisiais ir veikė kaip Liberalų (Venstre) partijos – seniausios Norvegijos partijos – būstinė. Pastatą valdo AB „Venstre AS“, nuomojanti devynis jo aukštus, kuriuose iš viso dirba apie 150 žmonių.

Juodas aliuminio fasadas sukurtas naudojant sinusinius profilius, paprastai naudojamus stogams. Be to, verta atkreipti dėmesį, kad šiam fasadui buvo naudojamas ne kažkuris iš standartinių produktų, o specialiai sukurta apdailos forma, atsižvelgiant į konkrečius Oslo miesto savivaldybės Kultūros paveldo biuro pageidavimus. Profiliai pristatyti iš gamyklos pagal individualų užsakymą, pilnai paruošti sumontuoti.

„Esu labai patenkintas „Ruukki“ gaminiais, o ypač – lanksčiu aptarnavimu. Tai nulėmė, kad pateikėme užsakymą „Ruukki“. Rezultatas – lygiai toks pats fasadas, kokį pastatas turėjo iš pradžių, kai buvo pirmą kartą pastatytas. „Ruukki“ produktai ir paslaugos 100 procentų atitiko mūsų lūkesčius“, – sakė Nilsas Gunnaras Dietzas.

Be gero aptarnavimo, jis taip pat džiaugėsi tuo, kad projektas sulaukė tokios sėkmės.

„Man teko girdėti tik teigiamus atsiliepimus apie naująjį fasadą. Iš komentarų galima spręsti, kad pastatas sustiprina Oslo „Youngstorget“ aikštės charakterį.“

„Ruukki“ gaminiai:

Fasado profiliai, aliuminis, apie 600 m2

Partneris:

„MDH arkitekter sa“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.