Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Bendradarbiaujant su "Gyproc" sukurti lenkti Kopenhagos vaikų darželio fasadai

"Forfatterhuset“ vaikų darželis turi 160 vietų ir buvo pastatytas Kopenhagos Nørrebro rajone, kuriam būdingi raudonų plytų pastatai. Nors darželio pastatas puikiai įsilieja į aplinką, jis gerokai nutolęs nuo tradicinės rajonui būdingos architektūros. Pastatas pasižymi lenktais kampais, o jo fasadas atspindi projektuotojų kūrybiškumą.

Priderinti pastatą prie aplinkos

„Mūsų tikslas buvo sukurti tokį pastatą, kuris derėtų  su istorine aplinka ir neerzintų vietos gyventojų,  aiškina „Gyproc“ projektų vadovas Sørenas Rasmussenas. „Gyproc“ priklauso pasaulinei „Saint-Gobain“ grupei.

„Gyproc“ sukūrė lenktus pastato sienų elementus drauge su giminingomis įmonėmis „Weber“ ir ISOVER. Įvairiose pastato dalyse išlinkių aštrumas skiriasi. Elementai atsikartoja skirtinguose pastato aukštuose ir yra paremti žymiąja „Gyproc Thermonomic“ išorės sienų sistema, kurią sudaro  specialūs profiliai, gipso plokštės, garo izoliacija , izoliacijos sluoksnis, ISOVER izoliacija ir „Weber“ tinkas.

Pastato fasadui buvo panaudotas oranžinis tinkas. Vertikalios raudonų plytų lamelės  (120 cm aukščio) buvo įrengtos kaip lentjuostės ant tinku padengto sluoksnio, tai suteikė fasadui lengvumo ir trimatį vaizdą. Lenkti kampai ir fasado plytos suteikia pastatui unikalumo.

Sukurta komandiniu darbu

„Ruukki Anderslöv“ tiekė plieninius profilius ir statramsčius sienų elementams. Sunkiausias dalykas buvo suformuoti profilius taip, kad juos būtų galima lankstyti, sudarant galimybę išlenkti pastato kampus.

„Ankstyvojoje projekto stadijoje mes glaudžiai bendradarbiavome su Danijos architektų įmone „Cobe“. Jie davė mums sudėtingą užduotį, kuriai mes skyrėme daug dėmesio. Kai konstrukcija  buvo suprojektuota, galėjome užtikrinti jos tinkamumą sukūrę maketus“,  sako Sørenas Rasmussenas.

Lenkti elementai buvo sukurti skirtingiems projekto dalyviams intensyviai dirbant komandoje.

„Tai tipinis danų projektas, kai šalys susieina ir atvirai dirba, kad pasiektų benrą tikslą. Mes esame nemažai bendradarbiavę ir turime daug geros patirties dirbant su „Ruukki“, jie aktyviai įsitraukė į šį projektą“,  pridūrė Sørenas Rasmussenas.

Įgyta kompetencija

Startas buvo padarytas 2013 m. dirbant prie pastato projekto dizaino. Pasak projektų vadovo Rasmusseno, kvietimas prisijungti prie šio projekto jiems buvo pasitikėjimo išraiška. Statybos projekto sėkmė priklauso nuo to, kaip koordinuojamos jame dalyvaujančios šalys. Pavyzdžiui, vien statant sienas dalyvavo trys skirtingi statytojai.

„Gyproc“ ir „Cobe“ architektų bendras darbas neliko nepastebėtas. 2015 m. „Forfatterhuset“ darželis buvo nominuotas Londono dizaino muziejaus metų dizaino prizui ir pasiekė Europos Sąjungos šiuolaikinės architektūros apdovanojimo (L. Mies van der Rohe apdovanojimo), kuris yra didžiausias architektūros konkursas Europoje, antrąjį turą. 

Sørenas Rasmussenas yra patenkintas tokiu rezultatu.

„Pastatas yra puikus ir atrodo tiksliai taip, kaip įsivaizdavo architektas. Pastatas taip pat yra unikalus, o mes išmokome, kaip sukurti visiškai naują produktą. Dabar mes turėsime ką pasiūlyti būsimiems klientams, kurie norės įsirengti lenktus fasadus."

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.