Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki Construction“ tampa „GreenCoat®“ partnere

„GreenCoat®“ yra novatoriškas ir ekologiškas polimerais dengtų plieno lakštų, naudojamų stogams, fasadams ir lietaus nuvedimo sistemoms, prekės ženklas. Spalio mėnesio pradžioje „Ruukki Construction“ oficialiai pasirašė „GreenCoat“ rinkodaros sutartį su SSAB, „GreenCoat®“ prekės ženklo savininke. Sutartis reiškia, kad „Ruukki“ gali naudoti „GreenCoat®“ prekės ženklą rinkodaroje visose savo rinkos srityse. „Ruukki Construction“ yra SSAB dukterinė įmonė.

„Ruukki Construction“ klientai jau kelerius metus naudoja „GreenCoat“ stogo dangas. Draugiškesnius aplinkai, ilgaamžiškesnius „GreenCoat“ paviršiaus padengimus „Ruukki“ naudoja nuo 2017 m., o „Plannja“ stogams, parduodamiems Švedijos ir Norvegijos rinkose, – nuo 2012 m.“, – teigia Jouni Metsämäki, „Ruukki“ stogo dangų atstovas.

„GreenCoat®“ dangos tampa vis ekologiškesnės, nes jų gamyboje didelę dalį iškastinės alyvos pakeitė skandinaviškas rapsų aliejus.

„Malonu pastebėti, kad mūsų klientai taip pat vertina ekologiškumą ir rinkdamiesi stogo dangą. Tai rodo, kad kelias link ekologiškesnių alternatyvų, kurį prieš metus pasirinko „Ruukki Construction“, buvo teisingas“, – priduria Jouni Metsämäki.

Dabar pasirašyta partnerystės sutartis yra vienas iš daugelio „Ruukki Construction“ pasirinkimų ekologiškesnei statybai. 2019 m. rugsėjo mėn. „Ruukki“ pasirašė Pasaulinės žaliųjų pastatų tarybos viziją, kad iki 2050 metų visiškai pereitų prie neutralios, anglies dvideginio taršos nedidinančios statybos. „Ruukki“ visuomet rūpinosi pastatų ekologiškumu, nuolat diegia naujoves, daugelis „Ruukki Construction“ produktų ir sprendimų mažina anglies dvideginio taršą.

Pasauliniu mastu pastatai išskiria apie 39 % viso energijos išmetamo anglies dioksido. Apie 30 % šio skaičiaus sudaro statybinių medžiagų gamyba ir statyba, o likę 70 % – pastatų eksploatacija, pavyzdžiui, šildymas.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą
Siba systemy rynnowe

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.