Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Cor-Ten“ fasadas „Fortum“ pastatui Osle suteikia savitumo

„Fortum Oslo Varme“ yra Oslo miesto (Norvegija) centralizuoto šildymo savininkė ir operatorė. Žiemą įmonė patenkina daugiau nei 20 % Norvegijos sostinės šildymo poreikio. Įmonei iš viso priklauso 11 šiluminių elektrinių, viena iš jų yra Oslo Haradsrudo rajone. 2018 m. šalia esamos šiluminės elektrinės buvo baigtas statyti naujas administracijos pastatas. „Ruukki“ pastatui tiekė fasado profilius „Ruukki Design Cor-Ten S7“. Užsakymas taip pat apėmė konsultacijas montavimo metu ir detalų planavimą.

„Norėjome, kad naujasis pastatas ne tik pagerintų gamybinių pastatų išvaizdą, bet ir puikiai derėtų su kaimynystėje esančiais pastatais“, – sako Jan Morten Trønnes, „Fortum Oslo Varme“ gamybos vadovas.

„Projektas buvo labai įdomus, nes jį sudarė daug skirtingų pastatų. Dėl vietos, kurioje stovi pastatas, atsirado specialiųjų reikalavimų. Teritorija yra pramoninė zona slėnyje, kuris matomas iš gyvenamųjų rajonų rytuose ir vakaruose“, – aiškina Åke Letting iš pastatą suprojektavusios architektų grupės „Astrup og Helleren“.

Saugos taisyklės nulėmė pastato konstrukciją ir turėjo įtakos pasirinktiems sprendimams.

„Pastate įdiegta daug specialiųjų sprendimų, pavyzdžiui, tai, kaip pastatytos sienos ir kur įrengtos durys ir langai. Vykdydami šį projektą turėjome skirti daug dėmesio tam, kaip suprojektuoti pastatą laikantis teisinių reikalavimų“, – pasakoja architektas Martin Vodde iš „Astrup og Helleren“.

 

Pramoniniai pastatai gali būti elegantiški

 

Kainos dažnai nulemia pramoninių pastatų dizainą. Nepaisant to, tokius pastatus galima padaryti patrauklius.

„Pasirinkome „Cor-Ten“ dėl jo natūralios spalvos. Fasadą taip pat lengva prižiūrėti. Dabar visi teritorijoje esantys pastatai turi savitą charakterį ir puikiai dera vienas su kitu“, – sako Åke Letting.

„Norėjome sukurti elegantišką pastatą, nes daugybė Oslo gyventojų pro jį važiuoja į rūšiavimo centrą“, – sako Martin Vodde.

Jan Morten Trønnes iš „Fortum“ sako, kad iš pradžių daugelis žmonių į fasado spalvą žiūrėjo skeptiškai.

„Dabar, kai „Cor-Ten“ fasadas įgavo patinos atspalvį, esu tikras, kad daugumai mūsų darbuotojų ir lankytojų jis patinka. Man pačiam jis labai patinka. Moderni išvaizda ir paprasta fasado priežiūra yra tos savybės, kurias norėjome suteikti pastatui“, – sako Jan Morten Trønnes.

„Esu patenkintas projektu – pastatas atrodo išties puikiai. Manau, kad klientas taip pat patenkintas, nes nuo to karto vykdėme ir daugiau bendrų projektų“, – sako Åke Letting.

 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.