Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Kaštanová Living and Design Center“ – išreikšta kokybė

„Kaštanová Living and Design Center“ yra antrame didžiausiame Čekijos mieste Brno įsikūrusi parodų salė ir verslo patalpos. „Kaštanová“ tikslas nėra sulaukti didelio žmonių srauto, čia didžiausias dėmesys skiriamas svarbiausiai klientų grupei – dizaineriams ir architektams. Nors namus planuojantys privatūs klientai taip pat laukiami.

Šiame 2015 m. užbaigtame verslo pastate įsikūrusios 50 įmonių, kurios 4 000 kv. m. ploto parodų erdvėje klientams demonstruoja konstrukcinius gaminius ir ypatybes. Be to, šiame centre yra 500 kv. m. ploto konferencijoms skirtos patalpos, kurias klientai gali išsinuomoti, bei maždaug 1 000 kv. m. ploto patalpos biurams.

„Kaštanová“ susideda iš dviejų pastatų, kurių vienas yra naujos statybos, o kitas – renovuotas. Naujos statybos pastato „Ruukki Forma“ facado sistemą pristatė „Ruukki“. Sistema apima sidabro spalvos daugiasluoksnes sienų plokštes ir aukso spalvos „Ruukki Liberta Elegant“ kasetes. Renovuotai fasado daliai „Ruukki“ panaudojo to paties tipo plokštes.

Sinergijos centras puikioms įmonėms

„Kaštanová“ kilo iš šeimos verslo, kuriame svarbų vaidmenį atliko savininkas Radekas Černý ir jo tėvas. Naujojo pastato vietoje anksčiau stovėjo šiai šeimai priklausiusi keraminių plytelių ir vonios baldų parduotuvė.

„Siekiame, kad mūsų šalies statybos projektų lygis atitiktų esantį Vakaruose - taip ir gimė „Kaštanová“ idėja. Tai tarsi centras, kuriame dizaineriai gali susipažinti ir dalintis idėjomis. Siekiant užtikrinti kokybę, čia savo gaminius demonstruoti leista tik perspektyvioms ir kokybišką verslą vystančioms įmonėms“, – sako Radekas Černý.

„Kaštanová“ sujungia šioje pramonės srityje dirbančius asmenis ir įmones – šis centras veikia kaip bendradarbiavimo terpė, kurioje inovacijos susijungia su įkvepiančiomis idėjomis. Be projektavimo darbų klientai čia gali rengti susitikimus ir su gaminiais susijusius mokymus.

„Vienoje vietoje dirbant skirtingoms įmonėms sukuriama sinergija ir naujas ekonominis potencialas. Pavyzdžiui, plyteles besirenkantis dizaineris taip pat galvoja apie vonios kambario baldus. Svarbu, kad architektai ir dizaineriai galėtų visa tai pamatyti ir išbandyti. Tam tikra prasme „Kaštanova“ yra atsvara šiandien itin populiariai internetinei prekybai ir rinkodarai“, – pasakoja Radekas Černý.

Išskirtinė elegantiška pastato išvaizda

Pageidauta, kad naujasis pastatas atitiktų jame veikiančių įmonių lūkesčius ir pasižymėtų logišku erdviniu išdėstymu.

Sidabro ir aukso spalvos „Ruukki“ gaminiai puikiai įsilieja į pastatų konstrukciją ir veikia kaip kontrastingas elementas tarp jų esančioje pievelėje.

„Fasadas turi būti išskirtinis, elegantiškas ir patrauklus. Labai dažnai mažiau yra daugiau“, – teigia Radekas Černý, kalbėdamas apie „Kaštanová“ išorę.

„Ruukki“ pateikė savo pasiūlymą, t. y. ypatingas paslaugas, leisiančias įgyvendinti architekto pateiktą fasado idėją. Žinoma, kad buvo ir daugiau pasiūlymų, tačiau tiekėju pasirinkta „Ruukki“. Pasak Radeko Černý, bendradarbiavimas buvo labai sėkmingas ir šiandien „Ruukki“ yra viena iš partnerių, „Kaštanová“ demonstruojančių savo gaminius.

„Kaštanová“ atitiko visus lūkesčius dėl centro išvaizdos. Jis išsiskiria elegancija. Be to, pirmą kartą pastate apsilankę klientai teigia esą sužavėti jo išvaizdos“, – sako Radekas Černý.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.