Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki Construction“ perleis padalinį „Building Systems“

PRANEŠIMAS SPAUDAI
2019-07-19

 

„Ruukki Construction” sutiko perleisti „Building Systems” padalinį įmonei „Donges Group”, kuri priklauso Vokietijos investicinei kompanijai Mutares. „Building Systems“ sudaro maždaug 20 % įmonės „Ruukki Construction“ bendrųjų pardavimo pajamų. Po perleidimo „Ruukki Construction“ visą dėmesį galės skirti pelningam gyvenamajai ir pramoninei statybai skirtų produktų verslų augimui.

Perleidimą patvirtinus atitinkamoms konkurencijos institucijoms, sandoris turėtų būti užbaigtas 2019 m. pabaigoje. Perleidžiama įmonė 2018 m. atliko pardavimų už 1,1 mlrd. SEK, o rezultatai EBIT lygiu buvo nenuostolingi.

„Building Systems“ padalinyje dirba apie 500 žmonių, kurie pereis pas naująjį darbdavį, nekeičiant dabar turimų darbo sąlygų. „Building Systems“ yra statybinių projektų valdymu užsiimanti įmonė, besispecializuojanti pastatų bei tiltų konstrukcijų, taip pat fasadų dizaino, gamybos ir montavimo srityse, gamybiniai įmonės padaliniai įsikūrę Pereseinejokyje, Ilivieskoje (Suomija), Gargžduose (Lietuvoje) ir Obornikuose (Lenkijoje).

„Mūsų strategija – siekti pelningo augimo gyvenamajai ir pramoninei statybai skirtų produktų versluose. Labai džiaugiamės radę naują savininką, turintį geresnes galimybes užsiimti „Building Systems“ plėtra, kurie iš esmės veikia statybinių projektų valdymo srityje“ – teigia „Ruukki Construction“ valdybos pirmininkas Sami Eronen.

Sandoris niekaip nepaveiks gyvenamajai ir pramoninei statybai skirtų produktų verslų, kurie specializuojasi šių produktų pardavime ir iš dalies aptarnauja tuos pačius klientus.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į:

Sami Eronen, „Ruukki Construction“ valdybos pirmininkas, sami.eronen@ruukki.com, telefonas: +358 40 557 8839

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.