Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Nauja debesų technologijos pagrindu veikianti „TrayPan“ programa modernizuoja ir palengvina projektavimą

Birželį „Ruukki“ pristatys naująją programos „Traypan“ versiją. Tai debesų technologijos pagrindu veikianti programa, skirta konstrukcijų ir fasado projektuotojams. Jos moderni ir patogi sąsaja leidžia projektuoti sienas naudojant „Ruukki“ daugiasluoksnes plokštes. Įsipareigojusi atnaujinti visas savo projektavimo programas, „Ruukki“ pradėjo nuo „TrayPan“. Vėliau šiais metais bus atnaujinta apkrovą laikančių lakštų skaičiavimo programa „Poimu“, kad atitiktų šiuolaikinius reikalavimus. „Ruukki“ tikslas yra sukurti modernių projektavimo įrankių sistemą, supaprastinančią ir palengvinančią projektuotojų darbą.

Lyginant su senąja „TrayPan“, naujoji programos versija yra dar patogesnė, turinti šiuolaikišką ir dinamišką sąsają. Dabar visa svarbi informacija rodoma viename ekrane, tai reiškia, kad vartotojams nebereikia atsidaryti atskirų langų visai reikiamai informacijai gauti. Taip pat lengva kopijuoti ir pritaikyti tiek projektų turinį, tiek ir struktūrinius elementus. Labai paprasta bendrinti projektus su kitais vartotojais, nebereikia skaičiavimų siųsti el. paštu. Projektų valdymo atžvilgiu naujoji bendrinimo funkcija gerokai palengvina darbą atostogų metu, kai darbuotojams reikia sužinoti naujausią informaciją.

„Traypan“ veikia debesų technologijos pagrindu, todėl nereikia jos diegti vartotojų kompiuteriuose. Debesų technologijos pagrindu veikianti programinė įranga užtikrina, kad duomenys ir portfeliai yra nuolatos atnaujinami. Kai tik „Ruukki“ pristato naują produktą ar funkciją, ji iškart matoma vartotojo sąsajoje. Ši debesų technologijos pagrindu veikianti paslauga leidžia ištisoms komandoms dalyvauti projektavimo procese. 

Naujoji „TrayPan“ programa sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su „Ruukki“ tyrimų ir plėtros bei pardavimo darbuotojais.

Susipažinkite su naująja „TrayPan“! Spauskite čia.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.