Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Nuo glaudaus bendradarbiavimo iki partnerystės

„Lett-Tak“ gamina stogo elementus, kuriuos naudojant galima greičiau pastatyti pramoninius objektus, gyvenamuosius būstus ir visuomeninius pastatus. Įmonės gamykloje, įsikūrusioje Larvike, maždaug už 120 km į pietus nuo Norvegijos sostinės Oslo, dirba 140 darbuotojų. Šiuo metu pagrindinės įmonės rinkos yra Norvegija ir Švedija, tačiau dabar „Lett-Tak“ žengia ir į Suomijos rinką, pristatydama stogo elementus naujai daugiafunkcei arenai Tamperėje. Šioje arenoje 2022 m. vyks pasaulio ledo ritulio čempionatas.

„Naudojant stogo elementus statyba vyksta iki keturių kartų greičiau nei įprastai. Patalpose, kuriose kontroliuojamas klimatas ir nėra temperatūros bei drėgmės svyravimų, gamykloje surinkti elementai išlieka itin aukštos kokybės. Be to, statyboje naudojant elementus padidėja darbo vietos sauga, nes stogo nebereikia konstruoti būnant dideliame aukštyje“, – teigia „Lett-Takk“ gamybos vadovas Thoras-Inge Karlsenas, pasakodamas apie elementų teikiamą naudą klientui.

„Lett-Tak“ klientai yra didelės statybos įmonės, užsakančios specialiai pritaikytus stogo elementus konkretiems statybos projektams. „Lett-Tak“ stogo elementus sudaro viršutinis sluoksnis, izoliacijos medžiagos ir plieno profiliai, o „Ruukki“ elementams tiekia šoninius ir priekinio krašto profilius. Iki šiol didžiausias „Ruukki“ pristatytas profilis buvo 18 metrų ilgio, o aukštis siekė 44 cm.

 

Didesni poreikiai

Iš pradžių „Lett-Tak“ gamino daugiausia sandėliavimo ir pramoniniams pastatams skirtus stogus. Praėjusio amžiaus 10-ajame dešimtmetyje įmonė ėmė tiekti produktus reiklesniems objektams, tokiems kaip visuomeniniai pastatai, o tūkstantmečių sandūroje – ir gyvenamiesiems būstams skirtus gaminius. 2-ajame šio amžiaus dešimtmetyje imta tiekti produktus ir vadinamiesiems „dizainerių objektams“, pvz., koncertų salėms. Be kita ko, „Lett-Tak“ elementai panaudoti statant Oslo oro uosto terminalą ir Larviko kultūros centrą.

„Statybos projektai tampa vis sudėtingesni, tad auga ir klientų poreikiai. Išbandėme ir atidžiai dokumentavome visą savo gamybos procesą ir naudojamas medžiagas. Tai turėjo įtakos ir tam, kur perkame reikalingas medžiagas“, – sako Thoras-Inge Karlsenas.

Be elementų gamybos, „Lett-Takk“ padeda klientams vykdyti statybos projektus teikdama įvairias paslaugas, pvz., prisiimdama atsakomybę už viską – nuo planavimo iki montavimo. Įmonėje dirba dešimt profesionalių projektuotojų, užtikrinančių, kad elementai atrodys būtent taip, kaip reikia, o montavimo komanda juos tinkamai įrengia. Kai už visą projektą atsako kompetentingi profesionalai, gaminių ir paslaugų derinys suteikia klientams saugumo.

 

Kokybės ir pasitikėjimo grandinė

Nuo pat „Lett-Tak“ įkūrimo „Ruukki“ ir „Lett-Tak“ plėtojo santykius su klientais. Gamybos vadovas Thoras-Inge Karlsenas aiškina, kad bendradarbiavimas yra nuolatinis ir šalys susitinka bent porą kartų per metus, kad suplanuotų tęstinį bendradarbiavimą.

Pasak Thoro-Inge Karlseno, „Ruukki“ stiprybė yra pasiūlos saugumas, punktualumas bei gebėjimas tiekti produktus ir dideliems projektams. Be to, „Ruukki“ produktai ir medžiagos turi visus reikalingus dokumentus, ko tikisi ir „Lett-Tak“ klientai.

„Mūsų bendradarbiavimas su „Ruukki“ padaliniu Anderslov‘e yra lankstus ir racionalus. Trumpa abipusė komunikacija leidžia greitai ir lengvai priimti sprendimus. Esame partneriai“, – sako Thoras-Inge Karlsenas.

Sėkmingas „Lett-Tak“ ir „Ruukki“ bendradarbiavimas yra grįstas abipusiu pasitikėjimu ir lankstumu.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.