Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Cor-Ten“ „Majåkerskolan“ mokyklos išvaizdai suteikė kontrastingumo

2017 m. Lidšiopingo mieste, Švedijoje, pastatytoje mokykloje „Majåkerskolan“ moksleiviai gali užbaigti pirmąsias šešias klases. Naujoji mokykla pastatyta senosios vietoje, kuri buvo nugriauta dėl prastos būklės. Fasadui naudotos „Liberta Cor-Ten“ kasetės, kurias tiekė „Ruukki“.

Už „Majåkerskolan“ mokyklos projektavimą buvo atsakingi „Linkarkitektur“ architektai, o statybos kriterijus nustatė Lindšiopingo savivaldybė. Mokykla turėjo tapti funkcionalia mokymosi erdve. Norėta sukurti mokyklą, pasižyminčią tokia mokymosi aplinka, kuri palaikytų tvarų vartojimą tiek individo, tiek visos bendruomenės lygmenyje.

Moksliniais tyrimais paremtas projektavimas

„Majåkerskolan“ mokykloje be įprastų klasių yra ir valgomasis bei virtuvė, sveikatos priežiūrai skirtos patalpos ir sporto salė su persirengimo kabinomis. Mokykla pasižymi malonia, kūrybiška ir lanksčia mokymosi aplinka, kuri motyvuoja mokinius išbandyti naujus mąstymo ir veiklos būdus.

„Linkarkitektur“ architektė Sofia Lilja teigia, kad projektuojant mokyklą remtasi įrodymais pagrįsto dizaino (EBD) metodu. EBD yra įvairias sritis apimantis metodas, pagrįstas moksliniais tyrimais, kokį poveikį fizinė erdvė turi žmonėms. Pavyzdžiui, gamta žmonėms turi raminamąjį poveikį ir sumažina patiriamą stresą. Pirmenybė teikta tokiems dizaino sprendimams, kuriais į pastatą gali būti įtraukiama gamta. Kiti kriterijai apėmė šviesą, garsą, orą ir spalvas.

Pirmenybė atitenka aplinkai ir įvairioms panaudojimo galimybėms

Lindšiopingo savivaldybė iškėlė reikalavimą, kad mokyklos pastatas atitiktų Švedijos žaliųjų pastatų tarybos sidabrinio lygio kriterijus. Dėl šios priežasties pasirinktos aplinkai draugiškos statybinės medžiagos, o pastatas suprojektuotas taip, kad kuo efektyviau panaudotų dienos šviesą ir taupytų energiją. Be to, medžiagos turėjo būti perdirbamos.

Projektavimo etapo metu atsižvelgta į įvairias patalpų panaudojimo galimybes. Pavyzdžiui, sporto salė atskirta nuo kitų patalpų, kad ja būtų galima naudotis ir pasibaigus mokyklos darbo laikui.

Daugiau laisvės projektuojant fasadą

Savivaldybė nepaminėjo jokių konkrečių instrukcijų ar reikalavimų dėl fasado dizaino.

„Mokykla yra gyvenamojo rajono širdyje, šalia yra senų pastatų ir bažnyčia. Norėjome sukurti urbanistinio stiliaus pastatą, kuris kontrastuotų su kitais šiame rajone esančiais pastatais“, – sako Sofia Lilja.

Architektė pastebi, kad statybų darbuotojai labai džiaugėsi, kad pasirinkta „Cor-Ten“.

„Manau, kad „Cor-Ten“ yra puiki medžiaga fasadui, nes pasižymi tvirtumu ir „sustiprina“ mokyklos pastato dizainą. Ji suteikia pastatui būtino kontrastingumo“, – teigia Sofia Lilja.

Pasak architektės, rūdžių spalvos medžiaga tinka įvairiems pastatų tipams. Tai šiltas, natūralus ir gyvas produktas. Be to, naudojama su šviesios spalvos elementais, „Cor-Ten“ pasižymi ryškiu kontrastu, o tai gali padėti susidoroti su, pvz., įėjimams taikomais prieinamumo reikalavimais. Ryškus kontrastas svarbu visiems, o ypač asmenims, pasižymintiems sutrikusiais orientavimosi gebėjimais.

„Pastato fasadas pasižymi ryškiais kontrastais. „Cor-Ten“ suteikia šilumos, plytų struktūros – vėsumo, o metalinės dalys – tamsų paviršių. „Majåkerskolan“ mokykla yra puiki sėkmės istorija, labai džiaugiuosi rezultatu“, – teigia Sofia Lilja.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.