Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Cor-Ten“ fasadų danga prisitaiko prie Geteborgo „Skerdyklos“ teritorijos tradicijų

„Slakthuset“ (išvertus iš švedų k. - „Skerdykla“) – tai 2017 m. baigtas statyti biurų pastatas, stovintis kadaise pramonine buvusioje teritorijoje su daugybe sandėlių, maždaug keturis kilometrus nutolusioje nuo Švedijos Geteborgo miesto centro. Praeityje čia yra veikusi skerdykla, nuo kurios ir kilo vietovės pavadinimas. Buvusi skerdyklos teritorija virsta į gyvybingą susibūrimo vietą, kur, be biurų pastato, įsikūrė ir du restoranai.

„Slakthuset“ yra triaukštis 14 tūkst. kvadratinių metrų nuomojamo ploto biurų pastatas, kuriame įsikūrę aštuoni nuomininkai. Statant naująjį pastatą buvo panaudotos šioje vietoje anksčiau stovėjusio ir vėliau nugriauto biurų pastato rėmo dalys, visa kita jame yra nauja. Pastatas priklauso nekilnojamojo turto bendrovei „Klövern“.

„Butikai, alaus darykla ir kitokia veikla prisidės prie to, kaip pasikeis ši teritorija. Užbaigus Gamlestadstorgeto stoties, dabar tarnaujančios kaip viešojo transporto mazgas, statybą, į teritoriją patekti tapo žymiai paprasčiau“, – aiškina nekilnojamojo turto bendrovės „Klövern“ projektų vadovas Larsas Backmanas.

„Ruukki“ tiekė fasado apdailos plokštes. Remiantis architekto rekomendacija, buvo pasirinkti „Cor-Ten S7“ dizaino profiliai. Pastato viduje esančio restorano interjerui taip pat buvo naudojamas „Cor-Ten“ plienas.

„Naudodami „Cor-Ten“ galėjome sukurti įvairialypį fasadą su langais ir skirtingų dydžių plieno profiliais. „Cor-Ten“ šioje vietoje puikiai pritampa, išlaikoma istorinė šios teritorijos reikšmė ir jos bruožai“, – teigia Larsas Backmanas.

Jis pastebėjo, kad per pastaruosius 5–8 metus „Cor-Ten“ Geteborge galima išvysti vis dažniau.

„Slakthuset“ biuro pastato fasadas yra iš „Ruukki“ tiekiamų „Cor-Ten“ plokščių, kurios geriausiai tiko prie vietovės dvasios. Seniau buvusioje pramoninių pastatų ir sandėlių teritorijoje stovi rudų plytų namai, kurių išvaizda dera su „Cor-Ten“ plokštėmis.

„Slakthuset“ biurų pastato išvaizda suteikia unikalių bruožų šiai vietovei, kuri pritraukia vis didesnį miesto gyventojų skaičių.

„Apie naująjį pastatą girdėjau vien teigiamus atsiliepimus. Ši teritorija patraukli tuo, kad yra visiškai unikali“, – teigia Larsas Backmanas.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.