Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki Building Systems“ padalinys nuo šiol yra savarankiška įmonė

„Ruukki Construction“ verslo padalinio „Building Systems“ įregistravimo veiksmai, prasidėję 2019 m. sausio mėn., jau užbaigti, tad šis padalinys nuo šiol tapo nepriklausoma įmone. „Building Systems“ specializuojasi pastatų metalinių karkaso konstrukcijų gamybos ir montavimo, apdailos, tiltų konstrukcijų gamybos projektuose.

Pagal bendrovės strategiją, „Ruukki Construction“ siekia pelningo „Residential Roofing“ ir „Building Components“ verslo padalinių, susitelkusių į stogams ir fasadams skirtus produktus, augimo. Nuo šiol su projektais dirbanti „Ruukki Building Systems“ bus valdoma kaip savarankiška įmonė, siekiant sukurti stabilias sąlygas jos pelningumo ir kompetencijos plėtrai.

Šis įregistravimas nepaveiks darbuotojų, kurie darbą naujoje įmonėje tęs taip pat, kaip iki šiol. Įmonėje dirba apie 500 žmonių, jai priklauso metalo konstrukcijų gamyklos Pereseinejokyje ir  Ilivieskoje (Suomijoje), Gargžduose (Lietuvoje) bei Obornikuose (Lenkijoje). Visos kitos buvusios „Building Systems“ padalinio funkcijos taip pat bus perkeltos į naująją įmonę.

„Building Systems“ įregistravimas neturės įtakos prekių pristatymui klientams, paslaugoms ar kontaktinei informacijai, klientams paslaugas teiks tie patys kontaktiniai asmenys. Naujoji įmonė savo veiklą ir toliau tęs naudodama „Ruukki“ prekės ženklą.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.