Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Naujas skirstymo centras Norvegijoje – didesnis našumas ir dar geresnės darbo sąlygos

Naujas pagrindinis „Tibnor“ sandėlis Norvegijoje atidarytas 2019 m. birželį. Pastatas suprojektuotas taip, kad gerai tarnautų verslui ir būtų maloni darbo vieta 65 „Tibnor“ darbuotojams.

„Dirbant sandėlyje, kontroliuojama vidaus temperatūra ypač svarbi, kaip ir malonus apšvietimas“, – teigia Finnas Kamåsas, „Tibnor“ logistikos ir gamybos direktorius, atstovavęs „Tibnor“ statybos projekte.

„Ruukki“ tiekė apkrovą laikančius lakštus stogui ir daugiasluoksnes plokštes sienoms. „Ruukki“ taip pat pasirūpino reikalingais stogo skaičiavimais ir montavimo brėžiniais.

Plokštės ir stogo danga itin svarbios reguliuojant pastato temperatūrą, nes jomis veiksmingai izoliuojamas pastatas. „Tibnor“ centriniame sandėlyje vidaus temperatūra neturi nukristi žemiau + 5 °C net ir žiemą.

„Be to, mes pastatui iškėlėme verslo tikslus. Juos pasiekti padeda sutelktumas. Kai viskas sutelkta vienoje vietoje, sumažėja ir išlaidų“, – pastebi Finnas Kamåsas.

„Tibnor“ yra plieno, kitų metalų ir jų apdorojimo paslaugų tiekėja Šiaurės Europoje. „Tibnor“ yra SSAB dalis ir vykdo veiklą ne tik Šiaurės Europoje, bet ir Baltijos šalyse. 

Kliento pastatui keliami tikslai

Įsikūręs Eidsvolio savivaldybėje, maždaug už 60 km į šiaurę nuo Oslo, pagrindinis sandėlis užima 21 000 kv. m. plotą, kuriame laisvai galėtų tilpti dvi futbolo aikštės. Gaminių asortimentą sudaro ne tik SSAB plieno gaminiai, bet ir galminiai iš aliuminio ir nerūdijančiojo plieno. Anksčiau „Tibnor“ veikė Oslo priemiestyje Furusete.

Finnas Kamåsas iš „Tibnor“ teigia, kad jis buvo atsakingas už „Tibnor“ tikslų integravimą statant pastatą ir, kadangi dirbo kartu su keliais kitais projekto dalyviais, turėjo elgtis tarsi dirigentas. Pavyzdžiui, „Straye“ buvo atsakinga už sienų statymą, „Metacon“ – už stogo.

„Pasakiau „Metacon“, kad norime baltų lubų, nes nuo lubų ir langų smarkiai priklauso apšvietimo sąygos. Žinojome, kad „Ruukki“ turėjo gaminį, kurio mums reikėjo, kad įgyvendintume savo norus“, – teigia Finnas Kamåsas.

Fantastiškas projektas

Visiškai natūralu, kad plieno tiekėja nutarė statyti savo patalpas iš plieno ir naudoti savo įmonės gaminius. Tačiau natūralu ir tai, kad renkantis „Ruukki“ gaminius tai nebuvo pagrindinis kriterijus.

„Ruukki“ gaminiai yra labai aukštos kokybės, juos galima greitai sumontuoti, be to, mums tiko jų kaina,“ – teigia Finnas Kamåsas ir priduria: „Apskritai projektu esu labai patenkintas. Pastatas pastatytas nenukrypstant nuo grafiko, o dalyvių komandinis darbas buvo tiesiog pavyzdinis. Fantastiškas projektas.“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą
Siba systemy rynnowe

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.