Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki Cor-Ten®“ medžiaga pasirinkta Tamperės „Ratikka“ elektros pastotės fasadui

„Tampereen Ratikka“ ketinama pastatyti ir įgyvendinti, naudojant aljanso modelį. Aljansas – tai bendradarbiavimo modelis, kuriame klientas įtraukia suinteresuotąsias šalis, statytojus ir projektuotojus anksčiausiuose projekto etapuose. „Tampereen Ratikka“ yra moderniausia Suomijos viešojo transporto sistema. Galėsite įšokti į tramvajų jau 2021 metais.

Peržvelgus daugybę skirtingų variantų, šių pastatų fasadui buvo pasirinktas „Cor-Ten®“ plienas, kurį mėgsta daugelis architektų. Tamperės pastatų priežiūros miestovaizdžio komitetą sumanė ir sukūrė Aihio Arkkitehditas, o darbui vadovavo Juha Ryösä.

Mes įsitraukėme į šį projektą ankstyvame jo kūrimo etape. „Ruukki Cor-Ten®“ medžiaga, kuri įsilieja į aplinką ir yra nepretenzingos bei nesenstančios išvaizdos, buvo puikus pasirinkimas elektros pastotės fasadams. Elektros pastotės suprojektuotos vienodai ir sudaro vientisumo įspūdį, kad būtų lengvai atpažįstamos kaip tramvajų linijos dalis.

Šiam projektui sukurtos skirtingo pločio plokštės pritvirtintos vertikaliai; jos sukuria ritmiką ir vientisą sienų ir stogo paviršių.

„Po daugybės pakeitimų projektavimo etape pasiektas sėkmingas galutinis rezultatas. Simpatiški pastatai ir jų gyvas nesenstančios išvaizdos „Cor-Ten®“ fasadas atspindi praeities susiliejimą su modernia aplinka, – teigia Juha Ryösä iš įmonės „Aihio Architects“, įsikūrusios Tamperėje.

– „Ruukki“ buvo pasirinkta kaip medžiagų tiekėja, nes joje dirba ekspertai, įmonė yra neutrali ir su ja lengva bendradarbiauti. Jiems galima bet kada paskambinti ir kreiptis patarimo, be to, visada gausite patarimų, apie kuriuos galbūt nebuvote susimąstę“, – tęsia Ryösä.

Ryösä laiko „Cor-Ten®“ nesenstančios išvaizdos, įvairiapusiška ir nepretenzinga medžiaga. „Šia medžiaga žavėjausi dar dešimtajame dešimtmetyje, kai planavau baigiamąjį kursinį darbą. Jis liko neužbaigtas net po mano diplominio darbo. Dešimtajame dešimtmetyje „Cor-Ten®“ plienas buvo rečiau naudojamas fasadams.“

Tamperės „Ratikka“ elektros pastotės įrengtos pasitelkiant „Pirkanmaa“ montavimo technologiją. Jas suprojektavo Aihio Arkkitehditas iš Tamperės.

 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.