Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Daugiasluoksnių plokščių atsparumo ugniai standartų pakeitimai

Atnaujintame Europos standarte EN 15254-5 sugriežtinti įvairios trukmės atsparumo ugniai bandymų rezultatų galiojimo reikalavimai. Naujieji tarpatramių reikšmių ir EI atsparumo ugniai klasių reikalavimai galioja visiems daugiasluoksnių plokščių gamintojams, taikomi visose Europos Sąjungos šalyse po 2018.10.31 išduoduotiems statybos leidimams. Standartas taip pat reikalauja atskirti horizontaliai ir vertikaliai sumontuotų plokščių bandymus.

Bendrai, daugiasluoksnių plokščių atsparumas ugniai bandomas laboratorijose, kuriose kameros dydis yra ribotas (paprastai – 3 m). Yra atskiros rezultatų aiškinimo ir galiojimo srities išplėtimo instrukcijos (EN 15254-5). Pagrindiniai šio standarto pakeitimai:

  • Atliekant bandymus su 3 m ilgio plokštėmis, rezultatus galima taikyti tik toms plokštėms, kurių maksimalus ilgis yra 7,5 m. Ilgesnių plokščių degumo charakteristikas galima deklaruoti tik tuomet, jei ir bandymai buvo atliekami to dydžio plokštes talpinančioje krosnyje. Tokių bandymų anksčiau nebuvo reikalaujama atlikti.
  • Reikalavimai taip pat buvo sugriežtinti atsižvelgiant ir į montavimo kryptį. Nuo šiol atsparumo ugniai bandymas galioja tik bandymo metu naudotai montavimo krypčiai, t. y. jeigu bandymas atliekamas su plokšte, esančia horizontalioje padėtyje, šio bandymo rezultatai negalioja plokštes sumontavus vertikaliai.

Naujasis standartas EN 15254-5:2018 taikomas visiems daugiasluoksnių plokščių gamintojams Europos Sąjungos šalyse, kurie deklaravo, kad charakteristikos atitinka darniojo standarto EN 14509 reikalavimus: 2013. Papildomai gali būti taikomi ir vietiniai šalies standartai.

Atnaujintas "Ruukki" daugiasluoksnių plokščių atsparumo ugniai reikšmes rasite „Ruukki“ svetainėje www.ruukki.lt.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą
Siba systemy rynnowe

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.