Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Aukso spalvos komercinis pastatas, derantis su savo aplinka

Šalia greitkelio, jungiančio Stokholmą ir Geteborgą, maždaug 4 kilometrus į rytus nuo Eskilstiunos netrukus bus užimtas naujas pastatas. Aukso spalva ir langai pietinėje šio komercinio pastato pusėje išskiria jį iš kitų.

Pastatą suprojektavo architektė Elin Pantzare, jis priklauso nekilnojamojo turto investicinei bendrovei „Frost - Fastighets&Markentrepenad“. Statybos pradėtos 2018 m. rugsėjį, o 2019 m. gegužę patalpos buvo parengtos naudoti.

Komercinio pastato plotas yra šiek tiek mažesnis nei 1 000 kvadratinių metrų, jame įsikūrusios penkios įmonės bei yra gyvenamasis kompleksas. 

Pasak „Frost - Fastighets&Markentrepenad“ atstovo Lukas Frost, jau išnuomotos visos patalpos. Pirmame aukšte netrukus atsidarys parduotuvė, dailidės parduotuvė, vilkimo paslaugų įmonė ir garažai. Čia taip pat yra gyvenamasis kompleksas, kuris bus nuomojamas kaip laikinojo apdyvendinimo patalpos. Antrame pastato aukšte bus įrengta atvira erdvė biurams.

 

Su natūralia aplinka derančios spalvos

„Ruukki“ tiekė daugiasluoksnes plokštes, naudojamas pastato sienoms. Architektė Elin Pantzare pasirinko aukso spalvą, kuri, jos manymu, pastatui suteikia blizgesio, nevarginančio akių.

„Iš tiesų pastato spalva keičiasi pagal saulės spindulių kiekį. Pastebėjau, kad rudenį pastatas susilieja su natūralia aplinka, todėl gelsva žolė ir rudi, aukso atspalvio lapai harmoningai dera su pastatu. Net ir žvyras yra tokios pačios spalvos“, – sako Elin Pantzare.

Komercinis pastatas buvo pastatytas ankstesnio namo vietoje už planavimo zonos ribų. Sklypo dydis apribojo pastato dydįir netrikdo vietovės pusiausvyros. Kaimynai taip pat nelaikė naujakurių esant problema ir priekaištų dėl statybų neturėjo.

 

Statybų efektyvumas atsispindi bendrovės piniginėje

Pastate yra puikios patalpos smulkiesiems verslininkams, kuriems mokestis už nuomą yra svarbus veiksnys, ypač pradiniame verslo etape.

„Statant kažką naujo, pastatas kainos požiūriu turi būti konkurencingas, ir tai atspindi mokesčio už nuomą dydis. Mūsų tikslas buvo pastatyti pastatą per trumpą laiką. Statybos grafikas taip pat turi įtakos pastato ir, galiausiai, nuomos kainoms“, – sako Lukas Frost, galvojantis apie klientų ateitį.

„Plokščių suteikiamas energetinis efektyvumas taip pat prisideda prie mažesnių pastato išlaikymo kaštų jo eksploatavimo metu“, – prideda jis.

„Ruukki“ plokštės pasirinktos dėl aplinkosauginio aspekto. Energetinis efektyvumas buvo vienas iš pagrindinių pastato kriterijų“, – tęsia Elin Pantzare.

Iš perdirbtų medžiagų pagamintos plokštės „Ruukki Life“ padidina pastato energetinį efektyvumą. Kaip izoliacinė medžiaga naudojama mineralinė vata beveik visiškai pagaminta iš perdirbto stiklo.

Auksinė spalva ir įdomiai išdėstyti langai pietiniame pastato gale puikiai įsimena, net jei pastatas matomas iš greitai pravažiuojančio automobilio.

„Spalva prideda tam tikro orumo, ir žmonės atkreipia dėmesį į pastatą. Mes jau dabar, dar prieš pradedant eksploatuoti pastatą, sulaukėme teigiamų atsiliepimų“, – pasakoja labai patenkinta Elin Pantzare.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.