Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Tändstickan 3“ suteikia naują gyvenimą buvusiai pramonės vietai Geteborge, Švedijoje

„Tändstickan 3“ administracinis pastatas pradėtas projektuoti 2019 metų pradžioje.  Įsikūręs Geteborge, „Tändstickan 3“ – tai 12 aukštų biurų pastatas, kuriame yra apie 12 500 kvadratinių metrų plotas biurams. Kartu su dviem administraciniais pastatais, kurie anksčiau buvo pastatyti tarp Geteburgo ir Molndalio, šie pastatai sudaro užimtumo centrą, skirtą 2 500 žmonių. Naujajame pastate yra trys nuomininkai: konsultacinė įmonė, vyriausybės kanceliarija ir restoranas. Kompleksas pastatytas buvusioje pramoninėje zonoje, kurioje iki 1931-ųjų buvo rengiamos rungtynės, iš kur ir yra kilęs pastato pavadinimas (švediškai „tändstickan“ reiškia „rungtynės“).

„Ruukki“ tiekė „Liberta 550“ fasado kasetes, kai kurios iš jų buvo perforuotos, bei specialiai pritaikytą karkasą ir tvirtinimo elementus.

Håkanas Nässénas, nekilnojamojo turto bendrovės „Kungsleden“, kuriai priklauso pastatas, techninio pastato vadovas paaiškina, kad „Tändstickan 3“ buvo pastatytas siekiant patenkinti padidėjusią biuro patalpų paklausą Geteborgo regione.

„Projektuojant pirmiausia reikėjo sukurti pastatą, kuris puikiai derėtų su dviem esamais pastatais ir su jais sudarytų darnų darinį“, – aiškina Håkanas Nässénas.

Be gerų, funkcionalių erdvinių sprendimų, „Tändstickan 3“ gali pasigirti puikiomis aplinkosauginėmis savybėmis. Dėl to jam buvo suteiktas „LEED Gold“ aplinkosauginis sertifikatas.

„Mes džiaugiamės pastatu, sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų. Administraciniai pastatai atgaivino pramoninę vietą“, – sako Håkanas Nässénas.

Statybos bendrovė „Skanska“ buvo projekto vystytoja ir pagrindinė rangovė.

 

Susiję produktai

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.