Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Lenkijoje gaminamos „Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės įvertintos „FM Approvals“ sertifikatu

Dėl griežtėjančių pastatų saugos reikalavimų šiandien investuotojai tikisi dar patikimesnių sprendimų, skirtų užtikrinti žmonių ir turto apsaugą. Statybinių medžiagų gamintojai privalo atlikti griežtesnius gaminių bandymus bei gerinti gaminių eksploatacines savybes. Tik keli daugiasluoksnių plokščių gamintojai gali garantuoti aukščiausio lygio saugumą, kurio reikalauja JAV organizacija „FM Approvals“. Didžiuodamiesi pranešame, kad Lenkijos Obornikų gamykloje gaminamoms „Ruukki“ daugiasluoksnėms plokštėms su X-PIR ir mineralinės vatos užpildu įteiktas „FM Approvals“ pasaulinis kokybės sertifikatas. 

Mūsų plokščių sertifikavimą sudarė keli etapai. Po „Ruukki“ gamyklos audito, JAV buvo atlikti sudėtingi plokščių atsparumo ugniai ir stiprumo bandymai. Išsamūs apsaugos nuo ugnies bandymai atliekami siekiant įvertinti pastato išorinių elementų atsparumą ugniai realaus gaisro sąlygomis. Palyginti, pagal CE reikalavimus atliekamų bandymų metu laboratorijoje tiriami tik nedideli produktų pavyzdžiai. Bandymų „FM Approvals“ laboratorijose metu sukuriamos realios pavojingos sąlygos, pvz., gaisro ar uragano, kurių metu tikrinamas iš daugiasluoksnių plokščių pastatyto pastato atsparumas. Tokių bandymų tikslas yra patikrinti iš daugiasluoksnių plokščių įrengtų pertvarų realų gebėjimą atlaikyti tokias nepalankias sąlygas. Teigiamas visų bandymų rezultatas patvirtinamas išduodant konkrečiam produktui skirtą FM sertifikatą.

„Ruukki“ plokščių atsparumo ugniai ir stiprumo bandymų rezultatai buvo labai geri ir labai konkurencingi, palyginti su kitų gamintojų daugiasluoksnių plokščių rezultatais. Pagal 4880 ir 4881 normas išduotas sertifikatas leidžia naudoti plokštes vidinėms pertvaroms (sienoms ir luboms) bei išorinėms sienoms pagal „FM Approvals“ reikalavimus.

Sertifikatas leidžia naudoti „Ruukki“ plokštes visoms įmanomoms paskirtims be jokių pastato aukščio apribojimų. Be to, mūsų fasadinės daugiasluoksnės plokštės pranoko konkurentų gaminius ilgesniais tarpatramiais ir gebėjimu atlaikyti dideles vėjo slėgio ir traukos apkrovas. 

„FM Approvals“ statybinių medžiagų sertifikatas būtinas, jei investuotojas ar turto savininkas nori įsigyti draudimą pagal FM normas. „FM Approvals“ sertifikatus gaminiams ir paslaugoms išduoda didžiausia JAV draudimo bendrovė „FM Global“. Naudojant sertifikuotas medžiagas ir paslaugas ženkliai sumažinama rizika patirti nuostolių dėl pastato griūties ar ūkinės veiklos pertraukimo. FM sertifikatas reguliariai audituojamas gamybos vietoje įvertinant, kaip laikomasi kokybės standartų.  

FM sertifikatą ir kitą susijusią informaciją netrukus paskelbsime savo svetainėse ir rinkodaros medžiagoje, taip pat pradėsime atitinkamai žymėti sertifikuotų plokščių pakuotę.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į „Ruukki“ pardavimo atstovus. 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą
Siba systemy rynnowe

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.