Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Bory Mall“ prekybos centro pastato sienoms pasirinktas „Ruukki Forma“ sprendimas - nulėmė kokybė ir patirtis.

„Bory Mall“ prekybos ir pramogų centras yra Bratislavos šiaurės vakaruose, netoli E65 greitkelio. Baigtas statyti 2014 metais, šis pastatas tapo ir netoliese augančio mikrorajono traukos centru. 2016 m. pastatytas „Bory Mall“ priestatas, kuriame įsikūrė aukščiausios kokybės daugiafunkcinis kino teatras Slovakijoje. Tiek pirminio prekybos centro, tiek ir jo priestato sienų statybai buvo naudojamas „Ruukki Forma™“ fasado sistemos sprendimas. Už „Bory Mall“ statybą buvo atsakinga nekilnojamojo turto investuotoja „Penta Investment“, ši bendrovė užsiima ir prekybos centre esančių patalpų nuoma.

„Ruukki Forma“ fasado sistemą sudaro daugiasluoksnės sienų plokštės ir apdailos gaminiai.

„Likome patenkinti anksčiau pastatytu pastatu ir „Ruukki“ produktais, todėl visiškai natūralu, kad priestatui taip pat pasirinkome „Ruukki“ sprendimus. Visos detalės, sujungimai padaryti labai kruopščiai, be to, „Ruukki“ patenkino ir papildomus mūsų reikalavimus, pavyzdžiui, norėjome išgaubtų nuo lietaus apsaugančių plokščių, kurios dar ir puikiai atrodytų“, – „Ruukki“ produktų pasirinkimo priežastis vardija „Penta Real Estate“ architektas Dusanas Sevela.

Bory Mall

Jis pasakoja, kad pastato išplėtimas buvo pradėtas planuoti dar tuomet, kai buvo statomas pirminis pastatas. Dusanas Sevela dalyvavo kiekviename „Bory Mall“ projektavimo ir statybos etape.

„Matosi, kad fasadas yra tikrai kokybiškas, pastato dalių atspalviai nesiskiria. Norėjome, kad „Bory Mall“ išvaizda būtų vienalytė, todėl priestatui naudojome tas pačias medžiagas. Abiejų pastato dalių spalvos visiškai sutampa“, – pastebi Dusanas Sevela.

Bory Mall

Priešais priestatą buvo pastatyta vaikų žaidimų aikštelė, tuo „Bory Mall“ išsiskiria. Dusano Sevelos nuomone, žaidimų aikštelė yra ne tik maloni papildoma paslauga, tačiau tarnauja ir kaip puiki pastato apsauga nuo vėjo.

Apie „Bory Mall“ Dusanas Sevela girdi tik teigiamus atsiliepimus, jam pačiam labai patinka suapvalinti pastato kampai: „Jie sušvelnina pastato išvaizdą. Tikrai džiaugiuosi, kad galėjome įgyvendinti šį sumanymą, naudodami „Ruukki“ produktus.“


„Bory Mall“ esantis daugiafunkcis kino teatras „Imax“ yra geriausias Slovakijoje.

Į „Bory Mall“ pastato išplėtimo projektą buvo įtraukta ir vaikų žaidimų aikštelė lauke, ir puikiausio Slovakijos kino teatro statyba. „Imax“ daugiafunkciame kino teatre yra dvylika salių su 3D garso efektais.  Didžiausioje kino salėje įrengta speciali garso atkūrimo sistema, sukurianti natūralią garso aplinką. Baigus kino teatro statybą, panašią garso sistemą turėjo tik du kiti kino teatrai pasaulyje. Kitose trijose daugiafunkcio „Imax“ kino teatro salėse kėdės vibruoja ir juda sinchroniškai su scenoje rodomais vaizdais, kad žiūrovas galėtų pilnai įsitraukti į filmą ir dar labiau sustiprinti savo jutiminius pojūčius. 

Bory Mall

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.