Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės didžiausiam sandėliui Lenkijoje

„Amica“ aukštuminis sandėlis Vronkose, Lenkijoje, yra 47 m aukščio, tad jis yra aukščiausias tokio tipo sandėlis Lenkijoje ir aukščiausias stambios buitinės technikos sandėlis Europoje. Šis įspūdingas pastatas buvo pastatytas bendradarbiaujant su „Ruukki Polska“, kuri tiekė „sandwich“ plokštes jo sienoms. 

Statybų procesas tęsėsi kiek ilgiau nei metus. Aukštuminio „Amica“ sandėlio, skirto stambiai buitinei technikai, Vronkose plotas 6 097 m2. Pastato pamatams panadoti poliai, kurių bendras ilgis siekia 20 km. Visiškai automatizuoto sandėlio grindų plotas yra 6 500 m2 ir jame telpa 26 000 padėklų 230 000 stambios buitinės technikos vienetams.

„Amica S.A.“ yra stambiausia buitinės technikos gamintoja Lenkijoje. Šis prekės ženklas puikiai pažįstamas ir užsienyje, nes jo gaminiai parduodami daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje. Pagrindinės eksporto šalys are Vokietija, Didžioji Britanija ir Šiaurės Europos šalys.

Šio pastato neįmanoma nepastebėti, todėl investuotojui buvo svarbu, kad jo išvaizda ir konstrukcija atitiktų aukščiausius standartus. Kokybiški „Ruukki“ produktai ir mūsų patirtis visiškai patenkino kliento lūkesčius. 

„Mūsų sprendimą lėmęs pagrindinis reikalavimas buvo aukšta kokybė, užtikrintas patvarumas ir projekto patikimumas – žinoma, už prieinamą kainą. Statydami tokius pastatus negalime eksperimentuoti su medžiagomis, todėl turime rinktis patikrintus ir patikimus produktus, kurie užtikrina mus tenkinančią kokybę ir ilgaamžiškumą. Galimas apdailos problemas, pvz., rūdijimą, nesandarumą, plieno atšokimą nuo PIR / mineralinės vatos šerdies, būtų labai sunku pašalinti dėl didelio pastato aukščio ir jo nuolatinio naudojimo. Pasirinkome „Ruukki“, nes tai žinomas prekės ženklas, pasižymintis aukštos kokybės ir ilgaamžiškomis statybinėmis medžiagomis, patirtimi, aukščiausio lygio aptarnavimu, greitu pristatymu ir optimalia kaina“, – pasakoja Tomasz Machaj, „Amica S.A.“ investicijų ir priežiūros vadovas.

Papildomas pranašumas ir iššūkis įmonei „Ruukki“ buvo netoli esantis vietinis padalinys. Plokščių gamykla Obornikuose yra vos už 36 km nuo „Amica“ gamyklos Vronkose. Daugybė žmonių iš Vronkų dirba „Ruukki“ gamykloje Obornikuose ir atvirkščiai – dalis „Amica“ darbuotojų gyvena Obornikuose ir kasdien keliauja į Vronkas. Jie visi nori didžiuotis savo įmone ir bendradarbiauti. Ir tai akivaizdu! Vronkose gyvenęs „Ruukki Polska“ gamybos vadovas Marcin Remisz apie šį projektą atsiliepė taip:

„Man labai malonu, kad dalyvavome įgyvendinant šį modernų projektą ir prisidėjome prie jo sėkmės. Dėl šio sandėlio dydžio, išvaizdos ir paskirties apie jį žino visos apylinkės. Nuo pat pradžių žinojome, kad klientai tikisi aukštos kokybės ir punktualaus pristatymo. Nepaisant didelio užsakymo, viskas ėjosi sklandžiai ir visos plokštės buvo pagamintos būtent taip, kaip reikėjo. Mūsų komanda įrodė, kad galime įgyvendinti tokius lūkesčius, todėl noriu padėkoti kiekvienam jos nariui.“

Šiam skubiam užsakymui „Ruukki“ pagamino 15 000 m2 dviejų tipų daugiasluoksnių plokščių, su PIR ir mineralinės vatos šerdimi, kurios buvo sumontuotos ant to paties fasado. Visas plokštes pagamino „Ruukki“ gamykla Obornikuose. 

„Mūsų didžiausias pranašumas yra galimybė pristatyti derančias plokštes su PIR ir mineralinės vatos šerdimi. Plokščių plotis ir profilis yra vienodas“, – pasakoja Eryk Podpora, „Ruukki Polska“ regioninio pardavimo vadovas, kuris buvo atsakingas už bendradarbiavimą su klientu.

Pastato aukštis sukėlė daugybę konstrukcinių iššūkių, pvz., didesnę vėjo apkrovą arba galimas dideles deformacijas, kuriuos reikėjo išspręsti projektavimo metu. Dėl tokio didelio plokščių kiekio buvo svarbu užtikrinti fasado spalvos vienodumą, ypač todėl, kad buvo naudojama metalizuota sidabrinė (metalic) spalva, kurios tolygumą užtikrinti sudėtingiau. 

Iššūkių sukėlė ir plokščias paviršius – didelio ploto fasaduose išryškėja net menkiausi kokybiniai defektai, dėl to buvo nustatyta itin maža lygumo paklaida.

„Daugiasluoksnes plokštes įmonei „Amica“ esame tiekę ir anksčiau. Investuotojas puikiai suprato, ko galima iš mūsų tikėtis. O mums vėl pavyko įrodyti, kad aukštuminiai sandėliai atitinka mūsų kompetenciją. Mūsų produktai buvo naudojami tokiems projektams, kaip aukštuminis BASF sandėlis arba Lenkijos cukraus gamykla“ Sroda Wlkp“, – teigia Eryk Podpora.

Įspūdingas pilkas sandėlis su raudona juosta ir raudonu „Amica“ logotipu matomas iš toli. Jis neabejotinai pakeitė vietovės kraštovaizdį. Tačiau jis tapo ir įmonės vizitine kortele, kurios pranašumai yra puiki išvaizda, aukštas saugumo lygis ir jokio triukšmo ar aplinkos taršos – prie to reikšmingai prisidėjo ir „Ruukki“.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.