Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Naujoji „Ruukki® Primo“ gaminių šeima miesto fasadams suteiks prabangaus didingumo

„Ruukki Construction“ ruošiasi rinkai pristatyti naują gaminių šeimą „Ruukki® Primo“. Pirmiausiai bus pristatoma „Primo Skyline“ gaminių serija, leisianti sukurti įspūdingus fasadus, puikiai derančius miestų aplinkoje. Šios serijos fasado plokštės išsiskiria dideliais matmenimis ir lygiu paviršiumi, tad puikiai tinka biurams ir komerciniams pastatams. 
 
„Skyline“ gaminiai pasižymi glotniu paviršiumi ir yra skirti dideliems, integruotiems fasadams, kurie dažniausiai sutinkami miestuose. Šias plokštes galima naudoti visuomeniniams pastatams, viešbučiams, biurams ir komerciniams pastatams statyti. „Ruukki“ siūlo ne vien gaminius, bet ir visapusę pagalbą projektuojant, rengiant detalias gaminių išklotines, montavimo instrukcijas. Projektuotojai turės galimybę pasinaudoti ir "Skyline" produktų BIM objektais. „Ruukki“ gamybos pajėgumai ir logistika užtikrina puikias tiekimo paslaugas įgyvendinant ir itin didelius statybos projektus. 
 
Siūlomi trys „Primo Skyline“ serijos gaminiai: horizontaliai montuojami „Skyline 100“, vertikaliai montuojami „Skyline 150“, bei „Skyline 1000“, kuriuos, priklausomai nuo montavimo krypties, bus galimybė užsakyti didesnių nei 6 metrų ilgio ar pločio matmenų. Į „Primo Skyline“ fasado sistemos komplektaciją įeina ne tik pačios plokštės, bet ir visi tvirtinimui reikalingi elementai.
 
„Primo Skyline“ plokščių siūlės plotis yra nestandartizuotas, tad projektuotojai turės galimybę pasirinkti norimą siūlės plotį. Gaminio kūrimo, tobulinimo etapuose buvo atsižvelgta ir į fasado priežiūrą. Horizontalios plokščių siūlės sukurtos taip, kad būtų nuožulniai pasvirusios nuo pastato ir jose neužsilaikytų vanduo, ledas bei nešvarumai. Be to, bus galimybė pakeisti bet kurią vieną „Skyline“ plokštę atskirai, pavyzdžiui, jei plokštė yra sugadinama. Šiai, naujajai fasadų sistemai, "Ruukki" yra pradėjusi ir patento įregistravimo procesą. 
 
„Primo Skyline“ gaminiams „Ruukki“ suteikia 30 metų garantiją. Produktų gamybai naudojamos tik ugniai atsparaus aliuminio kompozito rūšys, kurių degumo klasės yra B-s1, d0 ir A2-s1, d0.
 
 
Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis  į „Ruukki Construction“ Gintarė Jakševičienė, tel. Nr. +376 682 28 182, gintare.jakseviciene@ruukki.com
 

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.