Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Garsusis Helsingborgo (Švedija) „Mariahallen“ pastatas pritaikytas jo lankytojams

2019 m. gegužę Švedijos Helsingborgo miesto Mariestado priemiestyje atsidarys naujas sporto centras. Pastaruosius 15–20 metų Mariestado rajonas keičiasi iš pagrindų. Čia įsikūrė geležinkelio stotis, netrukus duris atvers ir sporto centras.

Sporto centre bus taip pat ir gimnastikos bei žaidimams kamuoliu skirta salė. Antrajame aukšte įsikurs erdvė jaunimui, kurioje bus organizuojami renginiai ir susibūrimai. 2018 m. pradėtą statybos projektą užsakė Helsingborgo miesto savivaldybė, o už dizainą atsakingas asmuo yra „Sweco Architects“ įmonės architektas Henrikas Troedsonas.

Sporto centras įsikūręs miesto centre, jo fasadasmatomas iš visų pusių, todėl pastatas privalo įsilieti į aplinką ir joje derėti ateinančiais dešimtmečiais.

Tokioje matomoje vietoje – jokių „dėžučių“

Helsingborgo miesto savivaldybė iškėlė reikalavimą – sporto centras negali atrodyti kaip nuobodi „dėžutė“. Architektas Henrikas Troedsonas teigia, kad projektuojant pastatą atsižvelgta į tai, kam jis bus naudojamas, kitaip sakant – į vaikus ir jaunimą. Nuspręsta, kad jo išvaizda turėtų būti išskirtinė, tiek spalvos, tiek formos prasme. Fasadui buvo naudojamos ir plytos, ir plieninė apdaila. Dauguma Mariestado pastatų yra mūriniai.

„Pastatas turi daug veidų. Įspūdingiausiai jis atrodo vakare, kai apšvietimas sklinda iš už sumontuotų  perforuotų fasado kasečių, ir per perforuotų kasečių plyšius atsispindi žalsvai melsva  sandwich plokščių spalva.. Dienos metu panelės suteikia visai kitokį vaizdą, kuris nuolat kinta, priklausomai nuo to, iš kurios pusės žiūri“, – aiškina Henrikas Troedsonas.

Pastato išvaizda nebuvo įkvėpta kažkokios vienos konkrečios idėjos, kuriant galutinę išvaizdą pasinaudota įvairiausiais šaltiniais, idėjos keitėsi planavimo proceso metu. Lygiai toks pats perforacijos raštas atkartojamas ir ant pastato vidujeesančių akustinių plokščių.

„Beveik visi nauji pastatai kelia jausmus. Tikriausiai taip atsitiks ir šiuo atveju. Labai sunku iš karto susidaryti nuomonę apie pastatus, pirmiausiai jie turi įsilieti į aplinką, – sako Henrikas Troedsonas.

Reikalauta energijos vartojimo efektyvumo

Kuriant projektą buvo būtina apsvarstyti patalpų pritaikymą sporto centrui, statybos taisykles ir sklypo plotą.

Helsingborgo savivaldybė reikalavo, kad pastate būtų galima įrengti mokymui skirtą sporto salę. Vietos užteko ir tam, kad šalia sporto salės būtų galima pastatyti grupinei gimnastikai tinkamą salę. Užsakovas turėjo ir kitą reikalavimą, šis buvo susijęs su aplinkosauga. Pastato energinis efektyvumas turi būti 25 % didesnis, nei reikalaujama pagal Švedijos statybos taisykles.

Henrikas Troedsonas teigia, kad partneris iš Švedijos susisiekė su „Ruukki“ dar prieš projektavimo etapą, kartu jie svarstė, kaip būtų galima statyti pastatą, naudojant „Ruukki“ produktus. 

„Ruukki“ pristatyta produkcija apėmė efektyvaus energijos vartojimo plokštes sienoms, pagal užsakymą perforuotas plienines kasetes su apšvietimu ir  apšvietimui sumontuoti skirtus ilginius, kurie buvo sumontuoti ant sandwich plokščių.

„Pasirinkome „Ruukki“, nes jie turėjo galimybių tiekti viską, ir daugiasluoksnes plokštes ir fasadines plienines perforuotas kasetes, dėl ko mūsų darbas išties palengvėjo. „Ruukki“ netgi sukūrė išsamius planus, kaip šias plokštes montuoti“, – su dėkingumu pasakoja Henrikas Troedsonas.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą
Siba systemy rynnowe

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.