Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„Ruukki“ sėkmingai sumontavo Norvegijoje pastatytos didžiausios pasaulyje uždaros slidinėjimo arenos plieno konstrukcijas

Pagaliau baigtos montuoti Liorenskogo slidinėjimo arenos laikančiosios konstrukcijos. Montavimo darbai netoli Norvegijos sostinės Oslo pradėti 2018 m. gegužę. „Ruukki“ suprojektavo, pagamino ir  sumontavo plieninį karkasą ir apkrovas laikančius lakštus.

Plieno konstrukcijų montavimas vyko sklandžiai. Nuo pat ankstyvųjų projekto etapų artimai ir labai praktiškai bendradarbiavome su investuotoju. Puikius darbinius santykius išlaikėme viso projekto metu“, – pasakoja „Ruukki Construction“ projektavimo vadovas Mika Jäsperlä.

Architektūrinei įdėjai įgyvendinti reikalingą plieno konstrukcijos projektą savarankiškai sukūrė „Ruukki“. Iššūkiu tapo ir tai, kad uždaras slidinėjimo centras yra pastatytas nuožulniai, pagal kraštovaizdžio kontūrus.

Slidinėjimo centras yra  įsikūręs per šešis aukštus, sniegu padengtas plotas čia užima yra apie 40 tūkst. kvadratinių metrų – maždaug tiek pat, kiek penki futbolo stadionai. Kalnų slidinėjimo trasos ilgis yra 520 metrai, plačiausioje vietoje jos plotis siekia 100 metrų. Į viršų ji yra pakilusi 90 metrų. Trasoje veiks trys keltuvai, kurie per valandą galės užkelti 5000 slidininkų. Kalnų slidinėjimo trasos apačioje bus įrengta stogo konstrukcijos prilaikoma maždaug vieno kilometro ilgio ir penkių metrų pločio lygumų slidinėjimo trasa. Slidinėjimo trasas sudarys 120 elementų, jos svers apie 400 tonų.

Be kalnų slidinėjimo trasos, komplekse taip pat įsikūręs viešbutis, gyvenamosios patalpos ir žiemos stovyklos. Slidinėjimo kompleksą suprojektavo Norvegijos architektų biuras „Halvorsen & Reine AS“. Planuojama, kad kalnų trasa lankytojams duris atvers 2020 m. pradžioje.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.