Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Lietuvos farmacijos produktų platinimo įmonė „Armila“ investuoja į kokybiškas patalpas

2018 m. pabaigoje Lietuvos įmonė „Armila“ persikėlė į naujas biuro ir farmacijos produktų sandėliavimo patalpas, maždaug 13 kilometrų nutolusias nuo Lietuvos sostinės Vilniaus centro. Naujajame pastate įsikūrė pagrindinis įmonės biuras ir logistikos centras. UAB „Armila“ platina farmacijos ir sveikatos priežiūros produktus. Įmonė yra tarptautinės „Walgreens Boots Alliance“ kompanijos dukterinė bendrovė.

„Norint plėsti jau vykdomą veiklą ir pradėti siūlyti naujas paslaugas mums reikia daugiau vietos. Keletas farmacijos kompanijų samdo mus didmeninei prekybai Baltijos regione“, – teigia generalinis „Armilos“ direktorius Remigijus Mielinis.

Griežtai reglamentuojamas sektorius

Farmacijos sektoriuje nieko negalima palikti atsitiktinumui. Vaistų saugumo užtikrinimas yra mūsų veiklos pagrindas. Į tai buvo atsižvelgta ir projektuojant naująją „Armilos“ pastatą. Vaistams keliami specialūs laikymo reikalavimai, tokie kaip valdoma patalpos temperatūra ir šaldomos patalpos. Pavyzdžiui, logistikos centre temperatūra visą laiką negali būti mažesnė nei 15 °C ir didesnė nei 25 °C. Šaltai laikomi vaistai turi būti laikomi atskiroje patalpoje, kurios temperatūra yra nuo 2 °C iki 8 °C. Degiosioms ir narkotinėms medžiagoms taikomi kiti reikalavimai, todėl jos turi būti laikomos atskiroje sandėliavimo zonoje.

Naujasis „Armilos“ pastatas suprojektuotas taip, kad atitiktų TAPA standartus, užtikrinančius produktų saugumą laikymo, gabenimo ir paskirstymo grandinėje. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl tarp logistikos sandėlio ir biuro patalpų buvo sumontuota stacionari ir ugniai atspari, o ne stiklinė siena.

„Projektuojant pastatą atsižvelgta į racionaliąsias jo funkcijas, pvz., vaistų krovimo maršrutus ar patalpų išsidėstymą biuro pastate viena kitos atžvilgiu. Projektavimo procesas užtruko ilgiau nei keturis mėnesius“, – pasakojo Remigijus Mielinis.

Pastato išvaizda sutampa su pagrindinio biuro Londone pasiūlytomis vizualinėmis gairėmis.

Siekiant atitikti kriterijus, pastate naudoti kokybiški produktai

Naujosios logistikos salės oro sandarumo testo rezultatas yra < 0,21. „Ruukki“ tiekė energetiškai efektyvias plokštes pastato sienoms ir apkrovą laikančius stogo lakštus. „Construction One“ direktorius Povilas Korsakas, atsakingas už pastato projektavimą ir statybą, teigia, kad „Ruukki“ panelės ir apkrovą laikantys lakštai puikiai atitiko savo paskirtį ir patenkino griežtus reikalavimus.

Naudodami „Ruukki“ gaminius užtikrinome energinio naudingumo reikalavimus. Gaminiai tarnauja kaip atraminės konstrukcijos ir atitinka priešgaisrinius reikalavimus, juos naudojant užtikrinta pastovi pastato vidaus temperatūra.

Geras galutinis rezultatas ir dar daugiau

Tiek generalinis „Armilos“ direktorius Remigijus Mielinis, tiek ir pastato projekto vadovas Povilas Korsakas mano, kad savo įsipareigojimus „Ruukki“ atliko labai sėkmingai.

„Ruukki“ sėkmę lemia gerų gaminių ir puikaus aptarnavimo derinys“, – pastebi direktorius Remigijus Mielinis.

„Ruukki“ nepriekaištingai konsultavo techniniais klausimais ir pateikė detalius plokščių montavimo brėžinius“, – priduria Povilas Korsakas.

Naujųjų patalpų įrengimas prie pagrindinio A14 kelio taip pat padidino „Armilos“ įmonės žinomumą. Remigijus Mielinis teigia:

„Žmonės mus čia jau pastebėjo, o, pavyzdžiui, įspūdingas biuro pastatas palengvino personalo paiešką. Paskelbus apie buhalterio vietą sulaukėme rekordinio kvalifikuotų specialistų paraiškų skaičiaus. Projektavimo etape nebūtume nė pagalvoję, kad naujosios patalpos turės štai tokį poveikį.“

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.