Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

„RUUKKI“ parėmė anglies dvideginio taršos nedidinančių pastatų statybos viziją

„Ruukki Construction“ remia Pasaulinės žaliųjų pastatų tarybos (WGBC) viziją – iki 2050 metų visiškai pereiti prie neutralios, anglies dvideginio taršos nedidinančios statybos. Kreipimasis į statybos pramonę yra "Pasaulinės žaliųjų pastatų savaitės" renginių, rugsėjo 23–29 d. vykstančių visame pasaulyje, dalis.

Galimybės sumažinti pastatų sukeliamą anglies dvideginio išmetimą yra geresnės nei, pavyzdžiui, transporto atveju. Pasaulyje apie 39 % viso su energijos vartojimu susijusio išmetamo anglies dvideginio kiekio sukelia pastatai. 

Apie 30 % šios dalies tenka statybos medžiagų gamybai ir statybos darbams, o 70 % – pastato eksploatavimui, pavyzdžiui, šildymui.

WGBC ataskaitoje, apibrėžiant anglies dvideginio taršos mažinimą, dėmesys skiriamas visam pastato ciklui: pradedant statybinių medžiagų gamyba, statyba, pastato eksploatacija, ir baigiant pastato nugriovimu bei statybinių medžiagų antriniu perdirbimu. „Ruukki“ jau seniai propaguoja pilnu eksploatavimo ciklu pagrįstą požiūrį. Nedidelės investicijos į gaminio kokybę gali gerokai sumažinti energijos naudojimą eksploataciniu laikotarpiu, pailginti tarnavimo trukmę ar pagerinti komponentų pakartotinio naudojimo arba medžiagų perdirbimo galimybes.

„Ruukki“ pasiryžusi ir ateityje diegti ekologiškas naujoves. Didelė dalis „Ruukki Construction“ veiklos yra nukreipta į anglies dvideginio taršą mažinančią bendruomenę:
 

Žaliavos ir gamyba

Maždaug 20–30 % „Ruukki“ motininės įmonės, SSAB žaliavos sudaro perdirbtas plienas. Be to, SSAB išsikėlė ambicingą tikslą – iki 2045 m. nutraukti plieno gamybą naudojant anglies dvideginį ir visiškai pakeisti ją vandeniliu grindžiamu gamybos procesu. Tokiu būdu, iki 2025 m. siekiama sumažinti CO2 išmetimą 25 %, o iki 2045 m. – visiškai.

Taip pat svarbus ir kitų perdirbamų žaliavų naudojimas „Ruukki“ statybos produktuose. Pavyzdžiui, daugiau kaip 70 % žaliavos, naudojamos daugiasluoksnių plokščių stiklo vatos šerdžiai, jau yra perdirbta.

Plieno lakštų paviršiaus padengimai taip pat yra draugiški aplinkai. Gaminant „Ruukki“ stogų ir fasadų „GreenCoat“ polimerinius padengimus, didelė dalis iškastinės naftos yra pakeista rapsų aliejumi. Šių, aukštos kokybės polimerais dengtų gaminių eksploatavimo trukmė dabar yra dar didesnė, užtikrinanti gaminių ilgaamžiškumą ir galimybę vėliau juos pakartotinai perdirbti.
 

Transportavimas

„Ruukki Construction“ statybos gaminių kroviniai planuojami taip, kad būtų kuo efektyvesni. Tai reiškia, kad transporto priemonės ne tik pilnai pakraunamos pristatant produkciją, bet ir važiuodamos atgal pristato žaliavas į gamyklą. Taip sumažinamas važiavimų skaičius, nuvažiuojamas mažesnis atstumas ir padidinamas efektyvumas.

Plieno gaminius galima transportuoti gerokai efektyviau nei daugumą kitų statybinių medžiagų, taip sumažinant anglies dvideginio išmetimą. Kaip pavyzdį imkime individualų namą, kurio stogo plotas vidutiniškai yra 150 kv. m. Kvadratinis metras plieninės stogo dangos sveria maždaug 5 kg, o tokio paties ploto keraminių čerpių danga sveria 40 kg, t.y. 8 kartus daugiau. Todėl vienas 20 t gabenantis sunkvežimis galėtų nuvežti plieninę stogo dangą maždaug 27-iems individualiems namams, o norint tiems patiems namams pristatyti keraminių čerpių dangą, prireiktų net 8 sunkvežimių.
 

Energijos vartojimo efektyvumas

Kalbant apie statybinius gaminius, „Ruukki“ daugiasluoksnės plokštės pasižymi ne tik puikia termoizoliacija, bet ir užtikrina viso pastato sandarumą, todėl jas naudojant sumažėja tiek šildymo, tiek kondicionavimo išlaidos. Daugiasluoksnės plokštės paprastai naudojamos pramoniniuose ir logistikos pastatuose – taip galima gerokai sumažinti išmetamo anglies dvideginio kiekį.

Į pastato fasadą integruoti fotovoltiniai sprendimai taip pat gali sugeneruoti dalį pastate vartojamos energijos ir taip sumažinti pastato paliekamą anglies dvideginio pėdsaką eksploataciniu laikotarpiu.
 

Pakartotinis naudojimas ir perdirbimas

Net ir ilgaamžiai gaminiai turi eksploatacijos pabaigą. Be ilgaamžiškumo, Ruukki produktų kūrimo ir vystymo departamentas skiria daug dėmesio ir pastato eksploatavimo pabaigoje likusių žaliavų perdirbimui. Plienines dalis visada galima visiškai perdirbti.Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.