Ruukki_Single_Family_Home_1920x1280_2

Sukurti gyvenimui be rūpesčių - Ruukki stogai

Stogas yra ilgalaikė investicija. „Ruukki“ - daugiau nei 60 metų praktine patirtimi grįstas pasirinkimas, kai norite aukštos kokybės, tradicinės ar modernios išvaizdos, patikimai Jūsų namus apsaugančio stogo.

Norėčiau peržiūrėti akcijas ir gauti pasiūlymą

Ruukki stogas – gyvenimui be rūpesčių

„Ruukki“ padės sudaryti ir įgyvendinti Jūsų stogo projektą. Užtikriname, kad viskas bus atlikta taip, kaip suplanuota.

Mes darome viską, kad palengvintume Jūsų gyvenimą. Sukaupta didžiulė patirtis, „Ruukki“ darbuotojų kompetencija ir mūsų produktų patikimumas garantuoja sėkmingą Jūsų stogo projekto įgyvendinimą.

Naujienos

Daugiau muzikos Kytary.cz – viskas dėl „Ruukki“ fasado!

Muzika sukelia emocijas. Kytary.cz tikrai tą žino, nes jie jau beveik 20 metų padeda Čekijos Respublikos muzikantams virtuoziškai tai daryti. Kytary. CZ yra mažmeninė muzikos instrumentų prekybos įmonė, turinti didžiausią jų pasiūlą Čekijos Respublikoje ir vykdanti savo veiklą dar šešiose šalyse.

Įmonė norėjo plėstis, jiems reikėjo tinkamesnių patalpų. 2018 m. jie rekonstravo nuo Prahos centro maždaug 5 km į pietus nutolusiame Modrany rajone stovintį pastatą. Rekonstruoto pastato 1300 kvadratinių metrų plote vietos užtenka ir muzikos instrumentams, ir repeticijų salėms bei lankytojų kavinėms.

Akį traukiantis fasadas – lyg vyšnia ant torto

Renovacijos projektas apėmė fasado atnaujinimą. Dabar Vlatavos upės kitame krante, priešais hipodromą, stovi akį traukiantis raudono fasado Kytary.Cz pastatas.

„Jau seniai buvome pasirinkę kitą tiekėją, tačiau galiausiai paaiškėjo, kad jie negali mums pristatyti norimos spalvos fasado iki pageidaujamos dienos. Todėl pagrindinis rangovas „Subcore“ pasiūlė pasinaudoti „Ruukki“, – taip situaciją aiškina Kytary.cz technikos direktorius Tomas Novak.

Į „Ruukki“ buvo kreiptasi paskutinę minutę, pageidaujant greito medžiagų pristatymo ir projektinių darbų, apimančių visas detales. Nepaisant trumpo termino, viskas susiklostė puikiai, nes visos šalys puikiai koordinavo darbus ir keitėsi informacija, o investuotojas priėmė staigius sprendimus. Projektas ne tik buvo užbaigtas laiku, tačiau ir rezultatas pateisino visus sprendimus.

Įspūdinga išvaizda be jokio delsimo

Taigi, kaip sumontuotas fasadas? Tikslas buvo aiškus – fasadas turi kaustyti dėmesį iš pirmo žvilgsnio ir tuo pačiu atskleisti, ką klientai ras viduje. Svarbu buvo ne tik panaudoti prekės ženklo spalvas, bet ir perteikti energiją bei žaismingumą. Šiuo tikslu „Ruukki“ pristatė fasadų apdailos plokštes „Liberta Original 102“, kurių spalvą galima pakeisti iki norimo atspalvio.

„Visiškai įgyvendinome modernaus plieno fasado viziją. Esame neapsakomai patenkinti rezultatu. Darbus užbaigėme laiku, išgavome norimą atspalvį. „Ruukki“ tiekiami gaminiai puikiai tiko montavimui – nepriekaištingas bendradarbiavimas“, – teigia Tomas Novak.

Šiam projektui „Ruukki“ pasitelkė 3D vizualizaciją, kad viskas kuo puikiausiai tiktų ir būtų išvengta klaidų. Vizualizacija taip pat suteikė klientui galimybę pamatyti, kaip pastatas atrodys realiame gyvenime, įskaitant visas detales.

„Visi 3D modeliai kuriami naudojant „Autodesk Revit“ programos BIM technologijas. Daugiau nei penkerius metus naudojame šį metodą, kuris puikiai tarnauja mūsų klientams“, – papildo „Ruukki“ atstovybės Čekijoje technikos direktorius Martin Vales.

Kytary.cz's pastatą puošia plieno fasadas. Gaminamos individualios kasetės su paslėptais, sumontuotais arba matomais tvirtinimo elementais, užtikrinančios didžiausią stiprumą. Kasetinės sistemos yra diegiamos lengvai ir greitai, tai puikiai atitiko šio projekto reikalavimus. Šis pastatas yra visų, dirbusių ties šiuo projektu, darbo vaisius – vos per keletą savaičių, spaudžiant terminams, buvo sukurtas išties įspūdingas, stilingas ir funkcionalus fasadas.

Kai ateityje planuosime išplėsti pastatą, kad turėtume daugiau sandėliavimo ploto, tikrai rinksimės bendradarbiauti su „Ruukki“, – įsitikinęs Kytary.cz darbuotojas Tomas Novak.

Stogų dangos ir kitos stogų medžiagos

Stogas – tai daugiau nei stogo dangos lakštai. Tai sistema, kurioje svarbi kiekviena dalis. Nesvarbu ar tai mažas sraigtelis, sandarinimo tarpinė, lietvamzdžiai, pakalimų profiliai, difuzinės stogo plėvelės ar kiti Ruukki stogo komplekto elementai, visi jie gali daryti didelę įtaką stogo sandarumui, saugumui, ilgaamžiškumui ir patrauklumui.

Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją, būsite tikri, kad stogo elementai derės tarpusavyje, bus užtikrintas stogo sistemos sandarumas, funkcionalumas, ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas.


Stogo dangos lakštai

Pasirinkite kurie stogo dangos profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo aukštesnė kokybės klasė - tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Peržiūrėti stogo dangų asortimentą

Lietaus nuvedimo sistemos

Ruukki lietaus nuvedimo sistemas galima montuoti ant bet kokių šlaitinių stogų. Kelių skersmenų, skirtingų spalvų sistemą galima pritaikyti įvairiems sprendimams.

Lietvamzdžių, latakų asortimentas
Roof-safety-procucts-reference-05

Stogo saugos elementai

Kokybiškos ir saugios Ruukki kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: čerpių, bituminiams, plieniniams ar fibrocementiniams stogams.

Saugos elementų asortimentas

Pilnas stogo komplektas

Visos Ruukki stogo komplekto dalys: stogo lakštai, lietaus sistema, saugos elementai, skardos lankstiniai, pakalimai, plėvelės, sandarinimo juostos, ventiliaciniai kaminėliai, sraigtai ir kt. užtikrina geriausią rezultatą.

Žr. Ruukki stogo komplektaciją

Susiję

SKUBI UŽKLAUSA

Turite su stogais susijusį klausimą? Užpildykite šią užklausą ir mūsų specialistas su Jumis susisieks per artimiausias dvi darbo valandas!

 

Kodėl mes renkame ir tvarkome asmens duomenis? Susipažinkite su mūsų Privatumo politika.